• У Швеції створили найбезпечніший дезодорант — Refill Deo

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Понеділок, 28 серпня 2017 року

Юний дизайнер зі Швеції придумав цікаву альтернативу флаконам-стікам для дезодорантів, якими користуються майже всі люди. Замість одноразової ємності з пластику він пропонує використовувати дерев'яний Refill Deo, а сам дезодорант готувати самим із безпечних інгредієнтів.

Всі дезодоранти, якими ми користуємося щодня, закінчують своє життя на полігоні. Там пластикові флакони разом із залишками засобів розкладаються століттями, виділяючи небезпечні речовини, які проникають у ґрунт та підземні води. Багато людей знає, що дезодоранти дуже шкідливі для довкілля і для нас самих, оскільки містять високий рівень хімічних речовин і токсинів. Але відмовитися від них може не багато користувачів.

Щоб допомогти вирішити цю проблему, Ерік Ебберштейн (Erik Ebberstein), студент Школи промислового дизайну Лундського університету (School of Industrial Design Lund University), створив Refill Deo.

Refill Deo — багаторазовий дерев'яний стік, влаштований за таким же принципом, як і висувні флакони з твердими дезодорантами.

Як розповідає Ерік, його проект з´явився у результаті роздумів про неекономне ставлення людей до косметичних засобів та їхніх упаковок, які після використання часто викидають.

Мета Refill Deo — надихати і заохочувати людей до створення власного дезодоранту з натуральних складових. Рецепти таких дезодорантів можна подивитися тут.

Дерев'яний стік так само зручний у використанні, як і звичайний, і його можна брати з собою навіть у подорож. Він не містить токсичних речовин і пластик, тільки натуральні матеріали.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...