• Поручні ескалатора стануть стерильними: створено пристрій для дезінфекції

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 23 серпня 2017 року

Відома компанія LG створила бездротовий ультрафіолетовий світлодіод, який стерилізує поручні ескалатора, усуваючи 99,99% мікробів. Новий дезінфікуючий пристрій використовує тільки статичну електрику від руху рук по поручнях і не потребує енергії ззовні.

Як кажуть мікробіологи, ескалаторні поручні, як і кнопки ліфтів, збирають на своїй поверхні тисячі мікробів. Особливо поручні торгових центрів, куди щодня приходить безліч людей.

Тестування, проведене мікробіологами, виявило на перилах ескалатора залишки їжі, кишкову паличку, сечу, слиз, фекалії і кров. А там, де є мікроби, збільшені шанси підхопити застуду, грип та інші нездужання, загрозливі для імунітету.

Компанія LG Innotek оголосила про розробку першого в світі пристрою для поручнів, здатного безперервно дезінфікувати перила ескалаторів, розповідає Springwise.

Ультрафіолетове світло вже зарекомендувало себе як ефективний стерилізатор у лікарнях, а також для дезінфекції питної води. Тому і дезінфікуючий пристрій ескалатора LG використовує його переваги. А саме — ультрафіолетову світлодіодну технологію LG для повного знищення мікробів. Пристрій випромінює ультрафіолетове світло на довжині хвилі 278 нанометрів, що нешкідливо для людського організму, але смертельно небезпечно для мікробів.

LG стверджує, що його стерилізатор усуває 99,99% мікробів на поверхнях поручнів. Стерилізатор встановлений на передній частині поручнів і випромінює УФ-промені на рейки, коли вони проходять через стерилізатор.

Пристрій можна легко модернізувати для будь-яких поручнів. Він є бездротовим і не потребує зовнішнього джерела живлення. Всю енергію стерилізатор бере з електрики, яка генерується під час тертя рук по поручнях.

Хоча LG ще не випустила цей пристрій для комерційної покупки, його вже сертифіковано для використання в ЄС і Південної Кореї. Це означає, що його вже можуть незабаром почати використовувати в аеропортах, торгових центрах або станціях метро.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...