Середа, Жов 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розробники з Ізраїлю створили самобалансуюче взуття для літніх людей (ВІДЕО)

Субота, 25 липня 2020 року

З роками наше тіло стає менш керованим, через що зростає ймовірність падінь і травм. Стартап з Ізраїлю створив самобалансуюче взуття B-Shoe, яке у разі втрати рівноваги користувачем повертає ногу у стабільне положення.

Фото: b-shoe.com

b-shoe.com

Такі допоміжні технології, як B-Shoe, сприяють запобіганню нещасним випадкам. Зокрема, падінню літніх людей — явищу, яке, на жаль, щороку призводить до загибелі великої кількості людей і створює величезне фінансове навантаження на системи охорони здоров'я.

У кожного з нас є природний рефлекс, який виявляє, коли тіло не урівноважене під час ходьби, і повертає позицію назад до рівноваги, роблячи крок назад. Однак у літніх людей цей рефлекс поступово послаблюється і зникає, що призводить до падіння, яке може статися перш ніж відбудеться перебалансування.

B-Shoe представляє собою взуття з датчиками, в яких використовуються технології визначення руху та спеціальні алгоритми, розповідає Springwise.

За допомогою B-Shoe датчики руху, вбудовані в черевики, виявляють, коли виникає момент дисбалансу. При цьому чутливі алгоритми запобігають помилковому виявленню дисбалансу. Ці сенсори задіють тяговий пристрій, що знаходиться у черевику, який тягне ногу назад, сприяючи кроку назад, коректуючи поставу і запобігаючи падінню. І якщо, не дивлячись ні на що, падіння все-таки відбулося з якої-небудь причини, черевик підключається до інтелектуального пристрою, який попередить опікунів про те, що сталося падіння.

Поки B-Shoe все ще перебуває в робочій фазі прототипу, а масове виробництво заплановано через 2 роки.

Comments   

загрузка...