• Traveler XL Limited — затишний трейлер, який вміщує до 10 осіб

  • Діна Матвиенко | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

Компанія Escape, що займається створенням крихітних будинків, вперше представила Traveler XL Limited — оригінальний і дуже місткий будинок на колесах, в якому одночасно може жити до 10 осіб. Будинок є автономним завдяки сонячним панелям, акумулятору та компостувальному туалету.

Traveler XL Limited має довжину 9,1 м і загальну площу 32 м2. В його основі — тривісний причеп. Інтер'єр має сучасний простий і дуже функціональний дизайн, відмінно підходить маленькому простору; тільки потрібні меблі та великі вікна.

На першому поверсі — житлова площа: диван-ліжко, телевізор і програвач Blu-ray. Поруч знаходиться міні-кухня. Вона оснащена повнорозмірною технікою, включаючи плиту і раковину. Ванна кімната розташована з одного боку і містить ванну, душ, туалет та півтораметрову шафу. Додатково можна поставити пральну машину і сушарку.

Traveler XL Limited поставляється з двома спальнями в стандартній комплектації: одна головна спальня на першому поверсі, а також спальня з мансардою. Це зручно, коли потрібно розмістити багато людей на ночівлю. В цілому трейлер може вмістити до 10 осіб, частина з яких — діти.

Трейлер оснащений сонячною панеллю потужністю 500 Вт, з'єднаної з акумулятором на 200 А·годин.

Вартість Traveler XL Limited починається від $78,500.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...