• Створено «розумний» бак для відходів, який винагороджує за сміття

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 31 серпня 2017 року

Компанія Cambridge Consultants створила «розумні» баки для сміття. Вони розпізнають маркування і підказують, куди викинути той чи інший стаканчик або обгортку. Щоразу за викинуте сміття людина отримує бали, які потім можна витратити в магазинах або пожертвувати на благодійність.

Такі «розумні» сміттєві баки незабаром можуть з'явитися в усіх торгових центрах. Смарт-бак допоможе збільшити кількість правильно відсортованого сміття і підвищити показники рециркуляції в місті, кажуть розробники.

Масштабне поширення переробки упаковок споживчих товарів все ще залишається проблемою. Наприклад, наразі у Великобританії переробка складає всього лише 40—45%. Кожен день в цій країні викидається 7 млн ​​стаканчиків з-під кави і більшість з них не переробляється.

Досконаліша система сортування, розроблена Cambridge Consultants, допоможе підприємствам краще взаємодіяти зі своїми клієнтами, та зробити підприємства більш екологічно безпечними.

«Розумний» бак сам визначає тип відходів, від яких споживач хоче позбутися. Для цього використовується розпізнавання зображень: машинний зір та машинне навчання, завдяки чому бак може «навчатися» розпізнавати нові предмети з плином часу. Він також може виявляти різницю між стаканчиком, який можна використати повторно та тим, що треба компостувати, адже відрізнити їх складно для нетренованого ока. Потім він вказує, в яку частину блоку сміттєвого бака потрібно викинути предмет.

Якщо користувач має на своєму смартфоні додаток, після кожного викинутого сміття бак відправляє йому винагороду у вигляді бонусів. Їх можна витратити на покупки або пожертвувати на благодійність.

Впровадження розумнішої системи рециркуляції допомагає змінити поведінку споживачів та вплинути на їхні рішення про утилізацію.

«На сьогоднішній день основна увага приділяється розробці нових продуктів та матеріалів, які більш придатні для переробки або компостування, але, як і раніше, залишаються проблеми збору та сортування сміття. Розумніша система рециркуляції дає бренду більше можливостей контакту зі споживачем, демонструючи прагнення справити позитивний вплив», — кажуть творці «розумного» бака.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...