• Портативний кондиціонер на сонячних батареях створила компанія Coolala

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 31 серпня 2017 року

Одна з найбільших компаній виробників кондиціонерів Coolala Air Conditioning створила перший у світі портативний кондиціонер на сонячних батареях. Переносний пристрій відмінно справляється зі своїм завданням як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, і його зручно брати з собою.

Компанія Coolala Air Conditioning була заснована в 2009 році в Кореї. Через 6 років її виробництво переїхало до Шеньчженю, Китай. Сьогодні вона є одним з найбільших виробників кондиціонерів OEM у світі.

Вона продовжує розробляти найбільш передові кондиціонери, такі як смарт-кондиціонер, «розумний» пульт дистанційного керування і портативний зовнішній кондиціонер.

Одна з останніх новинок, яка шукає фінансування на платформі Kickstarter — це портативний кондиціонер.

Він не тільки компактний, але і оснащений сонячною батареєю, що робить його першим у світі портативним кондиціонером, який підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Його розмір — з невелику електричну гітару: 40х9х30 см, важить він всього 3 кг і поставляється з колесами і ручкою. У нього вбудована світлодіодна лампа, це дозволяє використовувати кондиціонер у нічний час. Завдяки сонячним панелям його також можна використовувати як електростанцію: заряджати інші невеликі пристрої, такі як мобільні телефони і гучномовці.

За рахунок унікального мікрокомпресора і конденсатора Coolala має потужність охолодження 3,500 BTU. Це досить для охолодження області до 14 мі роботі протягом від 6—8 годин.

Для використання всередині приміщень Coolala можна під´єднати до розетки, а для використання на відкритому повітрі протягом усього дня підключити до додаткової сонячної панелі потужністю 100 Вт або скористатися електростанцією потужністю 40 000 мАг або 60 000 мАг з живленням від 12 В до 24 В.

Орієнтовна ціна Coolala — від $399, а перші поставки очікуються в червні 2018 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...