Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Компанія з Лос-Анджелеса створила з перероблених матеріалів підсилювач для iPhone Eco-Amp

Понеділок, 4 травня 2020 року

Він являє собою виготовлений з переробленого картону кишеньковий динамік, який підвищує гучність телефону.

Eco-made — компанія з Лос-Анджелеса, яка спеціалізується на створенні техніки в стилі еко. Її мета полягає у підтримці креативних розробок і створенні продукції, яка береже довкілля.

Еко-підсилювач для iPad являє собою простий пристрій з паперу (FSC-сертифікований картон, придатний для вторинної переробки), який приєднується до задньої частини смартфона і підвищує гучність динаміка.

Його форма і конструкція заснована на будові старовинних грамофонів, які мали тільки одне джерело звуку, доведене до максимальної інтенсивності, без використання додаткових підсилювачів.

Екo-підсилювач є «розумним», економним і універсальним рішенням та альтернативою для громіздких, дорогих підсилювачів, які роблять з пластику. Його просто зібрати на місці і легко приєднувати до пристрою щоразу, коли є необхідність.

Як комплект орігамі, Eco-Amp поставляється у вигляді плоского листа паперу, який можна перетворити в акуратний маленький підсилювач звуку для iPhone-динаміка. Eco-Amp — це прекрасна концепція, яка ідеально підходить для тих, хто шукає зручний, простий пристрій, що допомагає налаштувати звук.

Eco-amp підходить для iPhone 4 і 4S. На його поверхню нанесені нетоксичні чорнила на основі сої, тому він є повністю переробним та компостувальним.

Вартість еко-підсилювача $8.

Comments   

загрузка...