• 8 кращих домашніх тренажерів — економте час та гроші

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Середа, 27 вересня 2017 року

Більшість з нас не люблять ходити до спортзалу з тих чи інших причин або навідуються туди час від часу. Існує кілька домашніх тренажерів, які допоможуть підтримувати відмінну форму й економити гроші та час.

Завантаженість роботою, змінний графік або непередбачені ситуації — все це вибиває зі звичного темпу життя та викликає відчуття, що навіть спланувати свій завтрашній день дуже складно.

За цих та інших причин більшості людей нелегко «дійти» до спортзалу. Але ми знаємо, що організму потрібне фізичне навантаження так само, як і щоденне харчування.

Найпростіший вихід у такій ситуації — займатися вдома. До прикладу, за відеороликами відомих тренерів. Для більшої ефективності занять рекомендується використовувати домашні тренажери — безцінний інструмент для підтримки хорошої форми і того способу життя, який вам потрібен.

Домашній тренажер має безліч переваг, основні з яких — це економія часу і коштів. На відміну від абонемента у спортзал, домашній тренажер не вимагає щомісячних вкладень. До того ж немає необхідності відводити час для занять: є кілька вільних хвилин — можна позайматися.

Це ідеальний варіант і в тому випадку, коли поблизу немає зручного 24-годинного фітнес-центру.

Домашній тренажер допоможе скоротити щомісячні витрати та підвищити комфорт під час виконання фізичних вправ.

Найкращі домашні тренажери

Підвісний тренажер Basic Kit + Door Anchor

Відмінний варіант для тренувань вдома. Допомагає накачати м'язи, спалити жир, підвищує витривалість і гнучкість.

Набір гантелей 20 lb Dumbbell Set with Stand

3 пари гантелей по 2, 3 і 5 фунтів для підтримки тонусу м'язів рук і грудей.

Скакалка Adjustable Jump Rope

Скакалка підходить для розігріву м'язів перед тренуванням, а також може бути і частиною тренування. Вона легка і має регульовану довжину.

Двосторонні слайдери — Double-Sided Exercise Sliders

Підходять для будь-якої поверхні. З їх допомогою можна виконувати багато вправ, у тому числі для зміцнення м'язів преса, рук і ніг. Слайдери плавно ковзають на будь-якій поверхні.

М'яч зі стійкою підставкою і навантаженням-опором — Stability Ball with Resistance Bands & Pump

Вправи з м'ячем покращують поставу, полегшують болі у спині. Підставка гарантує стійкість і нерухомість м'яча під час заняття.

Total Upper Body Workout Bar

Ідеально підходить для підтягувань, віджимань, вправ для преса та ін. Має 3 положення захоплення: вузьке, широке і нейтральне.

Використовує важіль для утримання, тому немає необхідності у гвинтах для кріплення.

Health & Fitness Twister Stepper

Компактне, універсальне домашнє пристосування для фітнесу: серцево-судинне тренування, опрацювання глибоких м'язів без навантаження на суглоби. Ефект повороту допомагає тонізувати стегна та сідниці. Комп'ютер з ЖК-дисплеєм показує час, кількість спалених калорій і кількість повторів.

Кільце для пілатесу — Resistance Full Body Toning Fitness Ring

Зміцнює поставу і покращує рухливість. Використовується для основного тренування, вправ для стегон, ніг і рук.

Завдяки опору на внутрішню і зовнішню частину стегна поліпшується м'язовий тонус верхніх внутрішніх і зовнішніх стегон, рук, нижньої і верхньої частини тіла. Ці кільця ідеально підходять для подорожей, тому що вони майже плоскі, легкі і не займають багато місця.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...