• Проект безкоштовних тренінгів для переселенців-підприємців CryStal чекає на підтримку

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Середа, 20 вересня 2017 року

На українській краудфандінговій платформі biggggidea з'явився проект CryStal, який допоможе переселенцям з Донбасу відкрити свій малий бізнес в інших містах. Проект — це серія безкоштовних тренінгів для тих, хто сповнений нових ідей і готовий їх втілювати.

Назва проекту «Кришталь» обрана невипадково, каже організатор Олеся Василець. Це символізує прозорість і чистоту бізнесу молодого покоління українців, які прагнуть жити за прогресивними стандартами, хочуть досягти успіху і зменшити рівень корупції в Україні за рахунок ведення чесного бізнесу.

Олеся Василець — не тільки організатор цього проекту, але і приватний підприємець. Вона переїхала з Луганська з 1000 гривнями в кишені і за три роки побудувала мережу з трьох різних видів бізнесу у сфері надання послуг.

CryStal особливо важливий для переселенців, які були змушені виїхати із зони АТО. Це молоді, здорові, розумні і кмітливі люди, переповнені новими ідеями. Але багато хто не знає основ бізнесу і не може відкрити власну справу.

У тренінгах CryStal надаються знання про те, як правильно зареєструвати бізнес, як і коли здавати звіти, як вести книгу обліку доходів і як в цілому проводити підприємницьку діяльність.

Молоді люди відкриті для бізнесу інновацій: вони знають, де шукати, і помічають цікаві ідеї.

Проект CryStal вирішує кілька проблем, в тому числі питання корупції і безробіття серед молоді. Здорове підприємницьке середовище допоможе подолати ці та інші проблеми, які стоять на шляху розвитку приватного бізнесу в Україні.

Молоді підприємці отримають інструменти для ведення ефективного бізнесу в реальних умовах ринку України. За допомогою лекцій, дискусій, індивідуальних консультацій, коротких бізнес-ігор їх навчать найважливішим основам, які допоможуть розширювати виробництво товарів або послуг, виходити на нові ринки, співпрацювати з іншими підприємцями тощо.

Зараз проект CryStal знаходиться на стадії розробки тренінгового курсу та пошуку інвестицій. Кошти на його розвиток можна перерахувати на платформу biggggidea.

Перший тренінг відбудеться в Києві наприкінці листопада цього року. Другий тренінг — у Київській області на початку березня 2018 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...