• У Голландії створили дизайнерську дощову бочку для збору води

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 20 вересня 2017 року

Дизайнерська фірма з Голландії створила зручний пристрій, який полегшує збір дощової води. Бочка Raindrop легко кріпиться до зовнішньої стіни і збирає дощову воду, яку можна потім злити через лійку або кран.

Для всіх, хто шукає просте рішення для збору дощової води, голландський дизайнер Bas Van Der Veer створив бочку Raindrop. Вона привабливої ​​форми, функціональна і збирає «безкоштовну» дощову воду абсолютно новим способом. На її плавно вигнутій поверхні знаходиться воронка. Коли йде дощ, вода потрапляє у воронку і поступово заповнює резервуар, розповідає Аrch Daily.

Бочка Raindrop виготовлена ​​вручну в Нідерландах на фірмі Elho, яка виробляє кераміку. Бочка автоматично заповнюється дощовою водою. У нижній частині пристрою також є кран, який дозволяє легко під´єднати для поливу лійку або, якщо необхідно, шланг.

Пристрій також можна легко приєднати до труб діаметром до 50—80 мм і збирати воду в резервуар для зберігання і подальшого використання.

Raindrop дозволить відмовитися від використання водопровідної води для поливу рослин і зрошення невеликих садів.

«Raindrop — це елегантне і стильне рішення для тих, хто хоче прикріпити дощову бочку до стіни свого будинку так, щоб це не псувало зовнішній вигляд. У системі є водовбирний накопичувач, який автоматично наповнюється водою під час дощу. Більше не потрібно зберігати воду для поливу, якщо поблизу є цей пристрій для збору дощової води!» — каже дизайнер Bas Van Der Veer.

Економія води також економить енергію. Переміщення і фільтрація води для будь-якої місцевості вимагає енергії. У той же час збір і використання дощової води зменшує ці потреби в енергії.

Raindrop з'явиться у продажу до початку 2018 року і буде доступна в декількох веб-магазинах, а також в садових центрах і магазинах DIY по всьому світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...