П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Стартап із Каліфорнії Local Roots представив цікавий спосіб вирощування зелені і овочів (ВІДЕО)

П'ятниця, 26 червня 2020 року

Цей контейнерний метод не вимагає ґрунту, дозволяє спростити процес і зменшити споживання води на 99%, а також отримувати продукцію з потрібними смаковими і зовнішніми якостями.

Local Roots Farms має незвичайний підхід до сільського господарства. Це внутрішня селянська компанія, яка проектує, будує і експлуатує криті центри вирощування рослин. TerraFarms представляють собою 12-метрові транспортні контейнери, в яких вирощується продукція.

Локальні контейнери-ферми ізольовані: клімат в них контролюється штучно, а полив здійснюється за рахунок рециркулюючої гідропонної системи, яка використовує на 99% менше води, ніж на відкритому ґрунті. В цілому такі ферми щодня використовують від 19 до 76 л води.

Компанія також розробила унікальну світлодіодну систему освітлення, яка використовується на вертикальних грядках для сільського господарства.

За словами віце-президента компанії Брендона Мартіна, одна контейнерна ферма TerraFarm еквівалентна 5 акрам сільськогосподарських угідь, а збір врожаю займає набагато менше часу.

Наприклад, в одній фермі можна збирати близько 4000 листів салату кожні 10—12 днів, а термін до повного формування головки салату всього 30 днів. У звичайних умовах це займає 60-70 днів, а може бути і довше через погодні умови.

Зараз в TerraFarm вирощують для комерційного виробництва руколу, італійський базилік, салат-латук, дитячу капусту і весняну суміш. Культури, заплановані для майбутніх випробувань — це буряк, броколі, капуста, кінза та огірки.

Цю продукцію поставляють в місцеві мережі ресторанів Лос-Анджелеса та корпоративним клієнтам.

За словами творців контейнерної ферми, їхня розробка може використовуватися і в космосі, зараз вже ведуться переговори з SpaceX.

Розробники з Фінляндії не відстають у напрямку створення міні-ферм: їхня ферма EkoFARMER — відмінний варіант для міст.

Comments   

загрузка...