Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Японська художниця створює неймовірні портрети з квітів (ФОТО)

Вівторок, 11 серпня 2020 року

Метелики, жуки та інші комахи асоціюються з теплими літніми днями. А що може бути красивішим і незвичнішим за комах з пелюсток квітів? Їх створює японська художниця Раку Іноуе.

Навіть ті з нас, кому не подобаються жуки, не зможуть не захоплюватись вишуканою красою квіткових комах від Раку Іноуе (Raku Inoue).

Раку — японська художниця з Монреаля. Її стиль — це традиційне японське мистецтво: малювання чорнилом (сумі-е) та квіткова композиція (ікебана), але в той же час вона надає своїм художнім формам новий сучасний вигляд.

Для серії мініатюрних квіткових композицій Natura Insects вона створила кілька скульптур комах із листя та квітів.

Хоча того ж результату можна було легко досягти за допомогою цифрових технологій або методом колажів, Іноуе удосконалила цю концепцію і використовувала справжні квіти.

Її делікатні творіння — продумані композиції текстури, кольору і візерунка. Наприклад, яскравий метелик складається з кольорових пелюсток різної форми із закругленими пелюстками в центрі і довгими витонченими пелюстками по краях.

А менш барвистий метелик, в свою чергу, має пару білих квітів у вигляді антен і дуже текстуровану суміш зеленого листя для тіла і крил. У серію також входять павук, бабка, світлячок, сонечко і різні типи жуків.

«Квіткові» комахи виглядають ніжними і барвистими, з бездоганними деталями. Навіть найстрашніші створення, такі як павук «чорна вдова», перетворюються на красиві та яскраві витвори мистецтва.

Ці та інші свої роботи Раку Іноуе викладає в Instagram

Comments   

загрузка...