Понеділок, Жов 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Французька компанія DomeSpace створила куполоподібний будинок у вигляді НЛО (ФОТО)

Субота, 25 липня 2020 року

Французька компанія DomeSpace створила недалеко від Нью-Йорку куполоподібний будинок, який за формою нагадує космічний корабель. Незвичайна модель будинку має багато переваг, у тому числі екологічність, здатність обертатися навколо осі і гарне внутрішнє освітлення за рахунок великої кількості вікон.

Цей дивовижний будинок-купол точно не схожий ні на один з тих, які бачили більшість з нас. Він розташований в 130 км від Нью-Йорка в селищі Нью-Палц. Перше, що спадає на думку, коли бачиш таку споруду — та це ж літаюча тарілка! Тільки з дерева. І з драбинкою, що веде до неї.

Цей будинок-«космічний корабель» розташований посередині ділянки площею 11 га.

Його спроектувала французька компанія DomeSpace. Коли проект був готовий, на його втілення знадобилося всього три місяці. Після цього його передали власникам.

Дерев'яний будинок-купол побудований в основному з органічних матеріалів, включаючи кедр, бамбук та вапняк. У цього є ще одна екологічна особливість, яка дозволяє будинку бути більш енергоефективним.

Подібно до науково-фантастичних літаючих тарілкок, на які він дуже схожий зовні, будинок ще й обертається. При натисканні кнопки він починає обертатися, дозволяючи власникам повною мірою «включити» сонячне освітлення в будь-якій частині будинку.

Усередині будинок має два рівні і дуже мало внутрішніх стін, завдяки чому в ньому багато корисного простору. Відкритість в поєднанні зі спокійним краєвидом створюють дуже комфортні відчуття.

Дерев'яні стіни піднімаються вгору і з'єднуються в центрі 12-метрового стелі будинку, який одночасно нагадує собор і сауну.

У цій дивній структурі розташовані три спальні, дві з половиною ванні кімнати, повністю обладнана кухня, бібліотека і офіс. І все це на площі 214 м2.

Планування з мінімумом перегородок та величезні вигнуті вікна створюють відчуття простору, який здатен розширюватися.

Вартість такого будинку — $899 тис.

Будинок-купол — останнім часом цей напрям в архітектурі став дуже популярним. Деякі з таких проектів можна реалізувати всього за тиждень.

Comments   

загрузка...