• Браслет з паракорду — універсальна прикраса

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 19 серпня 2017 року

ⓅЛюдина користується прикрасами з давніх часів, про що свідчать знахідки археологів: амулети із зубами хижих звірів, зміїною шкірою та пучками цілющих трав.

Так повелося, що браслети здебільшого можна було помітити на руках у представників сильної статі. Вони несли певну інформацію про власника, а для виготовлення використовувались всі доступні матеріали.

Браслет на зап’ясті — знак того, що чоловік є визначним воїном або мисливцем і має високий статус чи знатне походження.

Із цієї причини браслети асоціюються з силою, мужністю та впевненістю того, хто їх носить. Люди вірили і досі вірять, що вони також захищають від злих духів, нечистої сили і злих чар.

Хоча в сучасному суспільстві браслети майже втратили це сакральне значення, вони продовжують використовуватися в якості аксесуарів. Чоловіки не перестали ними користуватися завдяки привабливому вигляду, що притягує погляди оточуючих.

Чоловічий браслет — один з доступних способів самовираження. Крім того, він прикрашає руку, додає впевненості та сили. Своєму власникові він допоможе стати більш стильним та привабливим, адже це — складова іміджу.

Останнім часом все більшої популярності набувають браслети з паракорду, легкого полімерного тросу. Завдячуючи простоті обробки його можна виготовити самостійно або замовити готовий виріб.

Для їх створення використовується Paracord Type III 550. Сплетений з великої кількості нейлонових волокон шнур залишається еластичним, міцним та легким.

Паракорд — це міцний нейлоновий трос, який можна використовувати для ремонту взуття та одягу в екстремальних ситуаціях. Сердечник тросу легко можна витягнути с оболонки, завдяки цьому утворюється велика кількість тонких ниток.

Паракорд можна використовувати як матеріал для перев`язування ран, створення альпіністських механізмів, встановлення пасток, наметів, капканів тощо.

Цим тросом також обплітають рукоятки сокир та ножів, щоб було зручно їх тримати.

У Львівській мануфактурі для таких браслетів сконструйовано спеціальний тип кріплення, яке повністю закриває вузол та одночасно є прикрасою. На вибір замовника в браслет вплітається до 3 намистин, які традиційно виготовлені з латуні. Основою для форми ми вибрали автентичні українські образи та символи.

Любителі плести самостійно можуть окремо придбати латунне намисто на сайті klamra.com.ua. Це допоможе створити оригінальний аксесуар власної роботи, який служитиме вам протягом довгого часу.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...