Вівторок, Гру 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Художниця Джилл Блісс перетворила дикі гриби на яскраві витвори мистецтва

Субота, 17 жовтня 2020 року

Захоплюючі та надзвичайно яскраві кадри, які не потребують додаткової обробки, нерідко можна зробити в природному середовищі. Художниця Джилл Блісс перетворила дикі гриби на яскраві витвори мистецтва, створивши серію приголомшливих фотографій.

Джилл Блісс (Jill Bliss) — натураліст і художник. Вона живе на островах Салішського моря — мережі прибережних водних шляхів, що тягнуться між Британською Колумбією та Тихоокеанським північно-заходом Америки.

У цьому районі багато красивих зелених ландшафтів і багата різноманітність рослин. Для таких людей, як Джилл, це те саме місце, де можна нескінченно черпати натхнення для своєї художньої творчості.

Гуляючи островами Салішського моря, вона робить яскраві фотографії рослин і грибів, які трапляються на її шляху островами Тихоокеанського північного заходу. За вдалим збігом, цей рік був самим «урожайним» на гриби за останні 10 років, і Джилл змогла зробити понад 100 кадрів.

Завдяки різноманітним формам, барвам, текстурам та різним колірним сполученням гриби та інші представники  дрібної флори створюють гарні композиції, наочно показуючи, що природа початково має всі фарби, про які можна тільки мріяти.

Свою фотографічну серію Джилл назвала Nature Medleys.

Для створення кожного знімка вона збирала різні гриби, доповнювала композицію флорою й іншими ботанічними елементами, щоб отримати прекрасні натюрморти.

Кожна композиція Nature Medleys являє унікальну колірну схему — від захоплюючих відтінків дорогоцінного каміння до приглушених, нейтральних барв.

Роботи Джилл Блісс можна подивитися на сторінках у «Фейсбуке» та Instagram.

Comments   

загрузка...