• Відомі люди, народжені в рік Півня

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 січня 2017 року


Півень насолодиться загальною увагою і буде проявляти свою чарівність за будь-якої нагоди. Фото: Jane Ku/Epoch Times

Люди, народжені в рік Півня, як правило, шановані, мужні та працьовиті. Вони очікують, що інші будуть уважно слухати їх, коли вони говорять. Вони завжди в центрі уваги і проявляють свою чарівність з будь-якого приводу.

Ось деякі відомі особистості, які народилися під цим сприятливим знаком:


Фото: Wikipedia Commons

Конфуцій, знаменитий китайський стародавній філософ, народився у вересні 551 року до нашої ери. Він говорив про важливість особистої та державної моральності, правильності соціальних відносин, справедливості й щирості.


Фото: Wikipedia Commons

Катерина II Велика, російська цариця, народилася в 1729 році. Її сильний характер і запальна вдача залишили незгладимий відбиток на долі Російської держави.


Фото: Wikipedia Commons

Олександр I, імператор Росії, народжений у рік Рожевого Півня (1777 р.). Олександр Павлович проводив ліберальні реформи і був одним з організаторів Священного союзу.


Фото: Wikipedia Commons

Джеймс Фенімор Купер, американський письменник, автор безлічі пригодницьких романів. Народився у 1789 році під знаком Жовтого Півня. З-під його пера вийшли відомі твори, такі як «Слідопит», «Останній із могікан», «Звіробій», «Червоний корсар» та інші.


Фото: Wikipedia Commons

Генрі Форд, засновник компанії Ford Motor Company, народився в липні 1863 року. Він розробив процес конвеєрного масового виробництва автомобілів.


Фото: Wikipedia Commons

Серена Вільямс, яка народилася у вересні 1982 року, є зіркою тенісу, виграла всі головні турніри і стала чемпіонкою номер один у 2013 році.

У рік Півня також народилися:

Ріхард Вагнер, Станіслав Лем, Юрій Нікулін, Андрій Сахаров, Андре Моруа, Енріко Карузо, Ів Монтан, Джульєтта Мазіна, Йоко Оно, Жан Поль Бельмондо, Йоганн Штраус, Рабіндранат Тагор, Джузеппе Верді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...