• Студенти створили авто із сонячною батареєю для людей з інвалідністю

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

Група студентів-механіків з Єгипту розробила автомобіль на сонячній батареї, у якому людина з інвалідністю зможе комфортно пересуватися жвавими вулицями міст без будь-якої допомоги сторонніх осіб.

Моторизований автомобіль із сонячною батареєю розробили в Університеті Хелвана в Каїрі, розповідає Vanguardngr.

«Ми подивилися на те, що є на ринку, і що робить країна для осіб з інвалідністю. І виявили, що існують електричні інвалідні крісла або ручні інвалідні крісла. Але вони не дозволяють їм долати великі відстані. Тому ми вирішили зробити триколісну машину», — кажуть розробники авто.

Автомобіль дуже компактний, але в той же час зручний. Щоб користуватися авто, не потрібна допомога в управлінні. Триколісний автомобіль також оснащений аварійною системою, яка допомагає водієві в разі технічної несправності.

Творці були зацікавлені в тому, щоб автомобіль не вимагав великих витрат на обслуговування, тому вони встановили на його даху сонячну батарею. Вона заряджає двигун.

Студенти кажуть, що їхня триколісна машина дасть можливість особам з інвалідністю відчути себе незалежними.

«Такі люди не можуть вільно пересуватися, часто у них є тільки вибір між нормальним кріслом і ручним кріслом-коляскою, а швидкість цих засобів досить невелика. Якщо вони не можуть часто взаємодіяти із суспільством, це може чинити негативний вплив. Авто допоможе їм знаходити робочі місця або вирушати кудись іще за бажанням або необхідністю», — пояснив студент і член команди Гофран Сайед.

Студенти отримали фінансування і підтримку від ряду спонсорів і фондів, зібравши 28 тис. єгипетських фунтів — понад $1500, щоб закінчити будівництво свого винаходу. Наразі молоді інженери вдосконалюють проект, а потім будуть намагатися залучити великий капітал для масового випуску автомобіля для людей з інвалідністю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...