• У Гонконзі створили екокриптовалюту для захисту лісів і тварин

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 19 вересня 2017 року

Техно-стартап із Гонконгу Veridium Labs відкриває продаж токенів, що допоможуть захистити ліси та диких тварин, які перебувають під загрозою зникнення. Щоб створити ринок екологічних сертифікатів, Veridium Labs планує продати токени на $150 млн.

У продажу будуть доступні два види токенів. Перший — стандартні TGR, пов'язані з Ethereum і кредитами ООН на компенсацію викидів вуглецю. Це безпосередньо екосертифікати. Другий вид — безкоштовні токени VERIDIUM, які надають доступ до платформи ринку Veridium Labs. За кожен TGR компанія буде давати 100 токенів VERIDIUM, повідомляє Вlockchain News.

Всі отримані кошти використовують для створення блокчейн-платформи. Вона дозволяє торгувати активами, які забезпечують природний капітал.

За оцінками, вартість природного капіталу — повітря, вода, ліси та корисні копалини — становить понад $120 трлн і є перспективним класом активів.

Тому завдання Veridium Labs полягає в тому, щоб поліпшити прозорість механізму формування цін.

Корпорації, які хочуть освоїти райони дикої природи, повинні придбати екосертифікати від таких компаній, як Infinite Earth. Кошти, отримані від продажу сертифікатів, йдуть на висадку лісів для компенсації викидів вуглеводню, а також на збереження зникаючих видів тварин.

Деякі з подібних сертифікатів є добровільними, а деякі — обов'язковими. Основні покупці екосертифікатів — інвестиційні фірми та пенсійні фонди. Але цими сертифікатами не торгують на біржі, і вони є неліквідними. Після запуску платформи вони отримають свою ринкову вартість.

Під час ICO будуть випущені 15 млн токенів TGR, які дають квоти на висадку «кіотських» лісів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...