• Нові осередки-хаби підвищують продуктивність праці у офісі

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 19 вересня 2017 року

Студенти зі Швейцарського університету створили зручні офісні осередки-хаби, які роблять офісні приміщення більш комфортними. У кожному з хабів працівники можуть спати, вирощувати рослини, готувати собі коктейлі і працювати, не заважаючи при цьому іншим. Хаби допоможуть підвищити продуктивність у офісах і відмовитися від традиційних робочих кабінетів.

Ті часи, коли в офісах було безліч стільців і старих дерев'яних столів, давно в минулому. У ХХI столітті з'явилися стільці-кулі, названі Balance Ball Chair, а також столи з біговими доріжками і standing desk — столи, за якими потрібно стояти, а не сидіти.

Студенти з Університету ECAL у Швейцарії вирішили піти далі. Вони пропонують зонувати великий офіс за допомогою спеціалізованих центрів — просторів, різних за функціональністю. У них можна працювати, подрімати або доглядати за рослинами, розповідає Springwise.

Ці структури створюються з використанням системи Workbays Ronan і Erwan Bouroullec — набору гнучких роздільників, які призначені для того, щоб за необхідністю розбивати офіси на різні області.

Подібна система поділу була придумана у 2013 році під час спроби створити приватні області в офісах відкритого планування.

Ось деякі з простих структур-хабів для зонування офісу:

Paula Cermeno's Farm Bay — зелений куточок з рослинами для тих, хто любить вирощувати квіти.

Sara de Campos 'Bar Bay — типова структура для багатьох японських суші-барів з коктейлями всередині.

Nap Bay Yasunori Morinaga — куточок, де можна подрімати. Тут зручне місце з ліжком, обгороджене фіранкою.

The Capsule Bay від Antoine Chauvin — пара складних ліжок як в готелях-капсулах.

«Ми спробували підкреслити „органічне‟ бачення офісу, додавши функціональність до Workbays і до самого робочого середовища. Це створить кращу взаємодію між користувачами і меблями», — сказав Блін Дезін, один із творців хабів.

Багато хто зі студентів також розробив нові функціональні пристосування, в тому числі магнітну лампу Йен-Хао Чу (Yen-Hao Chu), яка може ковзати уздовж повстяних стін всередині капсули для відпочинку, а також відро для сміття Yeyeon, яке є по обидва боки цієї стіни.

Працівники, які вважають за краще стояти протягом дня, можуть використовувати табурет Christian Holweck's Standing Help з особливо високим сидінням, що підтримується перевернутою Т-образною підставкою.

Інші дизайнери, які займаються зміною структури офісу, створили ряд адаптивних (що легко пристосовуються) меблів для Bernhardt Design.

Японська студія Nendo також запропонувала альтернативи статичним розділювачам з набором рухомих екранів, які можна було б пересувати навколо офісу, щоб надихати на творчість.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...