• Кухня з нульовими відходами: 8 простих кроків до мети

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

Кухня з нульовими відходами, тобто кухня, у сміттєвому відрі якої не накопичуються відходи, — звучить досить незвично і захоплююче. Наявність такої кухні не тільки позбавляє від щоденного виносу сміття, а й скорочує витрати. Є кілька простих правил, які допоможуть досягти стану Zero Waste Kitchen.

Zero Waste Kitchen (кухня з нульовими відходами) здається нездійсненною метою. Але тільки на перший погляд. В основі такого підходу лежать 3 правила: скорочення, повторне використання і переробка.

Є люди, які повністю перейшли на Zero Waste спосіб життя — їм не потрібні сміттєві баки, тому що вони не виробляють ніяких відходів.

Наприклад, мама двох дітей Бе Джонсон (Bea Johnson) використовує банку, щоб складати в неї сміття, яке не можна переробити. Невелика банка наповнюється цим сміттям протягом місяців. І навіть 1,5 л відходів за рік — це цілком реально!

Лорен Сінгер (Lauren Singer) теж уже кілька років використовує банку для сміття. Все інше, що вона викидає, або компостується, переробляється, або повторно використовується — нічого не відправляється на звалище.

Ось кілька порад, які допоможуть не тільки скоротити відходи, але й, спростивши життя, відчути позитивні зміни на собі!

Порада 1 — складіть план харчування

Чи знаєте ви, що 25% всієї їжі, яку купують жителі розвинених країн, викидається? Це величезний мінус і головне джерело кухонних відходів. Ця статистика показує, що першим кроком до нульових відходів є скорочення кількості речей, які ми купуємо.

Це легко зробити, якщо використовувати планування. Не всі люди витрачають час на ретельне планування свого раціону. Тому потрібно почати зі складання точних списків продуктів. Наприклад, зібратися з сім'єю раз в тиждень, щоб розписати тижневе меню. Це допоможе уникнути імпульсивних покупок і заздалегідь спланувати всі продукти, які ми приносимо додому.

Порада 2 — купуйте продукти невеликими порціями протягом тижня

Якщо ви подивитесь на продуктові магазини у Європі, ви будете здивовані маленькими розмірами пучків трав і салату. Фактично всі їхні продуктові магазини невеликі.

Чому це так? Справа в тому, що в тиждень європейці роблять кілька покупок у продуктових магазинах. Замість того щоб купувати величезну кількість продуктів на весь тиждень, вони купують тільки те, що їм потрібно в найближчі дні. Купуйте менше, ніж вважаєте за потрібне, свідомо вибирайте менші пучки і робіть дві продуктові закупівлі в тиждень замість великої двотижневої закупівлі. Це допоможе зменшити кількість відходів.

Порада 3 — використовуйте залишки

Існує багато цікавих варіантів використання кухонних залишків. Наприклад, цибулиння забарвлює супи і домашні бульйони у гарний колір, а стебла листової капусти можна додавати до овочевого коктейлю.

Порада 4 — компостуйте

Якщо у вас є дача або ділянка, де ви вирощуєте овочі, фрукти і квіти, ви вже переконалися у тому, наскільки важлива родючість ґрунту для хороших урожаїв. Компост — найбільш натуральне, ефективне і безпечне добриво, створене самою природою. Його можна зробити з побутових відходів, які зазвичай викидають на смітник: рослинні обрізки, лушпиння і т.п.

Компостування — це також важливий елемент на шляху до досягнення до Zero Waste Kitchen.

Порада 5 — скажіть «так» товарам на вагу

Упаковка використовується всюди, і саме вона переповнює ваш сміттєвий бак. Часто її роблять з пластику, який виготовлений з нафти — невідновлюваного ресурсу.

Але цю проблему можна оминути, якщо перейти на покупку товарів рackaging-free. Цей напрямок стає з кожним роком все популярнішим. До магазинів рackaging-free можна приходити зі своєю багаторазовою «упаковкою» — баночками, контейнерами та іншими ємностями.

До того ж такі продукти зазвичай дешевші, адже чимало коштів витрачається саме на красиву упаковку.

Деякі магазини навіть відмовляються від використання клейких етикеток, замінюючи їх на «тату» у вигляді лазерного маркування.

Порада 6 — робіть більше їжі «з нуля»

Їжа, що готується «з нуля», має багато переваг: вона корисніша для здоров'я і дешевша. До того ж вона є важливим кроком на шляху до мети «нуль відходів». Насправді це не так складно, як ви думаєте.

Можна почати з заготівлі фруктів — заморожувати їх. Спробуйте зробити саморобну сальсу або гранолу, щоб довести собі, що дійсно легше і дешевше зробити це вдома, ніж купити в магазині.

Порада 7 — купуйте довговічні товари

Чому, коли ви купуєте сковорідку, ви повинні замінювати її кожні 3 роки? Не потрібно миритися з таким типом мислення. Вкладайте кошти в якісні речі, які прослужать довго.

Наприклад, чавунні сковорідки та інший чавунний посуд є доступними і прослужать не одному поколінню. Недорогий дерев'яний посуд також довговічний.

Порада 8 — переробка

Утилізація відходів повинна бути останнім кроком після скорочення, компостування і повторного вживання. Але обов'язково використовуйте цей потужний інструмент для позбавлення від непотрібних відходів.

Найпростіший спосіб — здавати вторсировину в пункти прийому, які є в кожному місті. У цьому вам допоможе мапа від «Великої Епохи»:

За матеріалами:  Nature´s nurture

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...