• Зубна паста з активованого вугілля: чи дійсно працює?

  • Мая Веточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 8 серпня 2017 року

Зубна паста з активованого вугілля користується великим попитом останнім часом. І це зовсім не маркетинговий трюк: вугілля дійсно корисне для зубів і робить їх білішими. Спробуйте приготувати зубну пасту на основі вугілля в домашніх умовах.

Уявляючи собі активоване вугілля, багатьом навряд чи спаде на думку асоціація з білосніжно-білими зубами. І тим більше складно уявити, що вугілля корисне для здоров'я зубів.

Що таке зубна паста з активованого вугілля? Це порошок вугілля, який потрібно змішати з водою і потім почистити зуби як зазвичай. Часто такий порошок продається в невеликому контейнері. Ще один вид — це саме паста, яку не потрібно додатково готувати для використання. Вона продається в тюбику, як і звичайна паста.

Активоване вугілля, що використовується для чищення зубів, виготовлене з вуглецевої деревини або інших речовин, які піддаються обробці. Під час спеціальної обробки вугілля стає пористим і добре очищує поверхню зубів від нальоту, усуваючи неприємний запах.

Використання вугілля в якості зубної пасти — не відкриття нашого часу. Протягом століть люди використовували вугілля для лікарських і стоматологічних цілей.

У чому переваги зубної пасти з вугілля?

Природно наша слина кисла і містить багато різних іонів і білків. Вони не дуже небезпечні для рота, але з часом вони впливають на наші зуби.

Чистка зубною пастою з вугілля змінює баланс рН в роті, що дуже важливо. Кисле середовище в роті нейтралізується, що допомагає усунути неприємний запах з рота, який залишається навіть після традиційних зубних паст.

І, звичайно ж, найбільш широко відомо відбілювання зубів вугіллям. Пориста структура вугілля сприяє очищенню плям з поверхні зубів, відбілюючи їх.

Домашня зубна паста з вугілля

У цьому рецепті використовуються повністю натуральні інгредієнти:

• кокосова олія — зв'язується з харчовими частинками й іншими домішками на ваших зубах, живить ясна, запобігає потраплянню шкідливих бактерій на емаль, має антибактеріальну дію, зміцнює зуби;

• активоване вугілля;

• стевія — добавка для тих, хто хоче зробити зубну пасту трохи солодкою;

• ефірна олія лимона або м'яти надає приємний аромат пасті, володіє відбілюючими і антибактеріальними властивостями, бореться з неприємним запахом з рота.

Рецепт зубної пасти з активованим вугіллям

• 2 ст.л. активованого вугілля;

• 1,5 ст.л. рідкої кокосової олії;

• 7 крапель рідкої стевії;

• 5 крапель ефірної олії лимона або м'яти;

• скляна баночка і чаша для змішування.

Приготування:

1. Активоване вугілля змішуємо з кокосовою олією.

2. Додаємо стевію.

3. Додаємо ефірну олію, добре перемішуємо.

4. Перекладаємо в герметичну баночку і зберігаємо в холодильнику.

Як використовувати:

Просто візьміть трохи пасти розміром з горошину і протріть нею всі ясна. Потім візьміть вологу зубну щітку і почистіть зуби, як зазвичай. Прополощіть рот.

За матеріалами: Сoolmaterial.

Прості домашні засоби також допоможуть відбілити зуби і позбутися від неприємної чутливості зубів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...