ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Великобританії придумали, як використовувати фруктові відходи (ВІДЕО)

Велика Епоха

Стартап з Великобританії FRUU придумав, як використовувати фруктові відходи з користю — робити з них натуральну косметику. Бальзами для губ FRUU виробляються з додаванням органічних фруктів і рослинних інгредієнтів, які безпечні для людей і не тестуються на тваринах.

#img_center_nostream#В останні роки багато компаній звертають увагу на екологічну стійкість в рамках свого бізнес-плану. Не стала винятком і нова британська стартап-компанія FRUU, що спеціалізується на стійких продуктах для догляду за шкірою на основі фруктів.

Згідно з останніми оцінками, в середньому за своє життя жінки споживають 1,7 кг засобів для губ. Більше ніж 90% цієї косметики складаються з побічних продуктів сирої нафти. Фактично, використовуючи помаду для губ, ми «їмо» нафту.

Існують натуральні бальзами для губ, але вони містять вазелін, екстракти із тканин тварин і небажані барвники, такі як кармін і екстракт кореня алканету (потенційний канцероген).

Тому стартап FRUU вирішив створити «перший у світі» асортимент фруктових бальзамів для губ, виготовлених майже повністю з натуральних продуктів.

Бальзами для губ FRUU виготовляються на замовлення, і залишкових відходів немає. У числі інгредієнтів понад 15 видів фруктів, більшість з яких є побічним продуктом з оброблених фруктових відходів, і це дає додатковий дохід фермерам-садівникам.

#img_center_nostream#Серед ароматів FRUU є ананас, кавун, авокадо, гранат, лайм, лимон, вишня, манго та ін. Бальзами не перевірялись на тваринах і сертифіковані PETA. Бальзами на 98—100% натуральні, їхні основні компоненти — кокосова олія, олія манго та авокадо. У поєднанні з інгредієнтами для зволоження шкіри, такими як алое вера і екстракт бананів, бальзам забезпечує тривале зволоження і відновлює природний рівень вологості запалених, потрісканих губ.

Бальзами продаються не тільки в інтернет-магазині FRUU, але і магазинах здорових продуктів.