• Їстівні стаканчики для кави врятують світ від пластику — Cupffee з Болгарії

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Понеділок, 5 березня 2018 року

У Болгарії створили революційний варіант звичного стаканчика для кави — Cupffee, який зроблений з вафлі та є їстівним. Хрусткий і смачний стаканчик допоможе врятувати безліч дерев і скоротити кількість відходів.

Цей унікальний стаканчик-чашку створили і запатентували Младен Джалузов і Мирослав Запрянов з Пловдива. Cupffee виготовлена ​​з вафлі, яка зберігає хрусткі властивості до 40 хв. Випивши кави lavazza, чашку можна з'їсти або викинути — у цьому випадку вона повністю розкладеться через декілька тижнів.

Хрустка еco friendly-чашка фантастично смачна та підходить не тільки для кави, але і для всіх видів гарячих і холодних напоїв, а також для будь-яких інших речей, за вашою уявою.

Теплостійкість і вологостійкість Cupffee досягається без будь-яких покриттів або шарів, і чашка не змінює смаку напою.

З гігієнічних міркувань у нижній частині Cupffee є стильна обгортка, яка дозволяє тримати чашку так, щоб безпосереднього не торкатися її. Етикетка також ізолює Cupffee від поверхні, на яку вона ставиться. На етикетці є логотип компанії, рекомендований час використання (близько 40 хвилин) і місце для реклами.

Вафельная чашечка Cupffee виробляється в основному з натуральних зернових продуктів і містить глютен.

Cupffee стане чудовою альтернативою поширеним сьогодні пластиковим стаканчикам. Паперові стаканчики, в яких також продають напої, хоча і зроблені з матеріалу, що потенційно переробляється, але через особливе покриття їх приймають далеко не всі пункти прийому відходів.

«Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг» щомісяця проводить акції «Прихисти пакет» з прийому відходів від людей. Можна принести не тільки поліетиленові пакети, пластик, упаковку, а й навіть тетрапак і паперові стаканчики. Їх переробляють на Зміївській фабриці.

З паперового волокна упаковки виготовляють папір, гранули — із залишків поліетилену та алюмінію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...