• Українців запрошують на безкоштовний курс «Дизайн-мислення для інновацій»

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Неділя, 24 вересня 2017 року

В Україні відкривається безкоштовний онлайн-курс з дизайн-мислення — методики розробки інновацій. Учасники курсу зможуть проаналізувати свій спосіб мислення, застосувати знання на практиці і побачити дієвість інноваційних рішень.

Прийоми дизайн-мислення активно використовують у своїй роботі такі світові компанії, як Google, Samsung, Apple, IKEA, IBM та інші. В Україні цьому зможуть навчитися всі бажаючі на безкоштовному онлайн-курсі «Дизайн-мислення для інновацій», розповідає «Українська правда. Життя».

Його автор Джин Лідтка — професор і викладач Школи бізнесу Університету Дарден у Вірджинії, США. Вона є визнаним міжнародним експертом з дизайн-мислення і співавтором таких світових бестселерів, як «Проектне мислення для вирішення проблем» і «Думай як дизайнер».

Курс складається з відеолекцій, обговорення можливостей та фінального завдання. Він стартує на платформі Prometheus 30 жовтня 2017 і триватиме 5 тижнів. Відеолекції, завдання і форум будуть доступні в будь-який час, у тому числі після завершення курсу.

Зареєструватися можна за цим посиланням.

«Дизайн-мислення для інновацій» — це частина освітнього проекту благодійної організації «Фонд Випускників України» (Alumni Fund Ukraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад і запуск їх курсу Design Thinking for Innovation на провідній платформі онлайн-курсів в Україні Prometheus.

Хоча проходження цього курсу не дає права на отримання сертифіката від Школи бізнесу Дардена в Університеті Вірджинії, але після успішного завершення курсу ви можете отримати сертифікат від Prometheus.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...