• 5 ранкових ритуалів від успішних людей: зробіть свій ранок легким

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Неділя, 24 вересня 2017 року

Ранок, який починається з довгого пробудження, почуття виснаження і небажання встати з ліжка, позначається на всьому робочому дні. Мотиваційний автор Тім Феррісс опитав понад 100 успішних людей про те, як починається їхній день, і виявив 5 звичок, які допоможуть кожному зробити свій ранок легким, а день — плідним.

Тім Феррісс — американський автор, підприємець і громадський оратор. Він написав ряд книг з самодопомоги, включаючи бестселер «4-годинний робочий тиждень».

Одне з питань, які він поставив кожному з опитаних, звучить так: «Як виглядає ваш щоденний ранковий ритуал?» Він виявив п'ять корисних звичок, яким тепер і сам слідує щоранку. Про це він розповів у своєму блозі.

П'ять корисних ранкових звичок

1. Заправте ліжко

Феррісс писав, що у 2011 році у нього був важкий період життя. Він відчував, що його «енергія рухалася назовні по міліметру і в мільйоні напрямків». Феррісс зустрів індуїстського священика і спікера на ім'я Дандапані, який сказав йому, що ефективний спосіб подолати це — почати свій день з того, щоб заправити ліжко.

З цієї ж поради почав свій виступ у 2014 році в Техаському університеті м. Остіна морський адмірал Вільям Макрейвен: «Якщо ви будете заправляти ліжко щоранку, то це стане вашим першим завданням дня. Виконання його дасть вам невеличке почуття гордості, і спонукатиме вас виконувати інше завдання, а потім наступне і наступне».

2. Медитуйте щодня 10—20 хвилин

Як зауважив Феррісс, щонайменше 80% людей, з якими він розмовляв, практикують медитацію усвідомленості. Він використовує суміш різних технік, які, на його думку, деякі не схвалюють, але для нього вони ефективні. Який би підхід ви не вибрали, регулярна медитація дозволяє контролювати свої емоції, а це впливає на те, як ви реагуєте на стресові ситуації протягом дня.

3. Зробіть вправи принаймні протягом 30 секунд

Більшість людей, з якими розмовляв Феррісс, проводять щоденні тренування, а деякі прокидаються перед світанком, щоб тренуватися. Інші, такі як зірка WWE Triple H, працюють вночі. Яким би не був ваш режим дня, не забувайте про регулярну фізичну активність.

4. Випийте міцний чай

Феррісс розробив чайну комбінацію, яку він жартівливо назвав «Титановий чай» за його здатність розбудити організм і запустити метаболізм. Він заварює у скляному чайнику по чайній ложці без верху розсипний чорний чай пуер, зелений чай, куркуму та імбирну стружку, додає гарячу воду і ставить заваритися на одну-дві хвилини. Потім у свою чашку до чаю він додає пару столових ложок кокосової олії.

5. Запишіть свої думки в журнал

Після чашки чаю Феррісс витрачає деякий час на те, щоб очистити голову від думок і залишити їх на сторінці щоденника. У нього він записує все, за що він вдячний, і те, про що турбується.

Існує також більш вільний метод під назвою Morning Pages, розроблений автором The Artist's Way Джулією Кемерон (Julia Cameron). Використовуючи цей підхід, ви витрачаєте п'ять хвилин, щоб висловити словами поточний настрій, а потім викладаєте тривоги у словах на сторінці.

Як пише Кемерон: «Як тільки ми залишимо ці хаотичні, божевільні, плутані думки на папері, ми подивимося на наш день ясними очима».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...