• Гарний декор для будинку з осіннього листя — DIY

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Понеділок, 2 жовтня 2017 року

Осінь — це яскраві фарби дерев і величезна кількість листя, яке змінює свій колір з наближенням холодів. Багато дизайнерів використовують листя як матеріал для творчості, створюючи незвичайні і по-осінньому теплі світильники, прикраси і навіть посуд.

Ось декілька ідей, які підштовхнуть до творчості. Вони досить прості і напевно сподобаються навіть дітям.

1. Світильники з осіннього листя

Додайте затишку своїй квартирі за допомогою декількох світильників, які прикрашені осіннім листям. Вам знадобляться: листя, клей (можна канцелярський), пензлик і прозорі баночки. Не забудьте помити і як слід висушити листя перед наклеюванням.

2. Супер легка гірлянда з листя

Щоб зробити цю гірлянду, знадобляться листя, дріт або нитка, шматочки трубочок (кріпляться на зворотному боці листя, через них протягується нитка) і кілька хвилин на роботу. Гірлянда буде гарно виглядати на вікні, над дверима або каміном.

3. Вощене листя

Щоб продовжити красу опалого листя у вашому виробі, використовуйте віск. Ця невелика хитрість стане в нагоді для багатьох проектів DIY.

4. Квіти з листя

Перетворіть осіннє листя на приголомшливі квіти! До того ж, осіннє листя має широкий спектр кольорів на вибір. Складіть з нього приголомшливий букет. Невелике відео допоможе вам у цьому:

5. Вінок з листя

Цей декор буде добре виглядати на вхідних дверях, стіні будинку або в інтер'єрі.

6. Осінній посуд

Як і у варіанті зі свічником, досить взяти посуд відповідної форми (наприклад, вазу для фруктів), і обклеїти її яскравими листочками.

7. Декор для фотоальбому

Осіннє листя можна використовувати для оформлення фотоальбому. Вибирайте перфоратор, робіть гарні силуети і наклеюйте їх на сторінки.

8. Ламіновані магніти

Такий незвичайний магніт стане справжньою окрасою для холодильника.

Ось іще кілька цікавих ідей на тему того, що можна зробити з осіннього листя:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...