Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Приголомшлива панорама природи: в Данії побудували унікальну спіральну доріжку (ФОТО)

Неділя, 9 серпня 2020 року

У Данії відкрилося унікальне місце для розваг у лісі: 600-метрова доріжка, що спірально підіймається до оглядового майданчику, яким можна прогулюватися над верхівками дерев, милуючись красою природи.

Творцями шедевра Treetop Experience, розташованого в охоронюваному лісі Gisselfeld Klosters Skove, в годині їзди на південь від Копенгагена, стала архітектурна студія EFFEKT. Горбистий ландшафт лісу прикрашають кілька природних біотопів — озера, струмки і водно-болотні угіддя.

Маршрут дерев'яної доріжки-пандуса плавно проходить між деревами, що знижує до мінімуму порушення довкілля. Доріжка розділена на верхню і нижню. Верхня доріжка проходить через найстаріші частини лісу, а вежа і нижня доріжка розташовані в більш молодих районах.

Кульмінаційною особливістю Treetop Experience є спіралеподібна оглядова вежа із 360-градусним видом на лісовий полог, розташована в 45 метрах над землею. Вежа має не типову циліндричну форму, а її вигнутий профіль, що нагадує пісочний годинник зі звуженням посередині, увінчаний «короною» — оглядовим майданчиком. Така форма не тільки підвищує стійкість башти, але і збільшує площу оглядового майданчика у верхній частині вежі. Крім того, це також дозволяє краще контактувати з пологом лісу.

Comments   

загрузка...