• Відтепер зробити довідку про несудимість можна за пару хвилин

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 28 вересня 2017 року

МВС України відкрило сервіс, який дозволяє отримати довідку про несудимість в онлайн-режимі всього за пару кліків. Цей безкоштовний і зручний сервіс працює в режимі 24/7.

Замовити довідку про відсутність судимості тепер можна не виходячи з дому, повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» міністр МВС України Арсен Аваков. І якщо раніше ця послуга забирала багато часу, то зараз для цього досить пари хвилин за комп'ютером.

Щороку цей документ замовляють близько 800 тис. людей. Довідка потрібна під час подачі документів до державних інстанцій, при оформленні на роботу, для участі в тендері, під час оформлення громадянства або відновлення втрачених документів та ін.

Інформація про несудимість відноситься до категорії персональних даних, зберігається в єдиній інформаційній системі МВС і може бути опрацьована виключно відповідним адміністратором.

З цих та інших причин раніше отримати швидко довідку було дуже складно.

Новий сервіс дозволяє замовити довідку в онлайн-режимі, отримати повідомлення про готовність документа і забрати готову довідку в будь-якому сервісному центрі МВС, не залежно від місця реєстрації.

Як замовити довідку про несудимість

1. Зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua, вибрати кнопку «Довідка про несудимість».

2. Вибрати спосіб реєстрації: «Електронний цифровий підпис» або «IDBank».

3. Заповнити електронну форму. Тут же вказати, в якому з сервісних центрів МВС вам буде зручно забрати готову довідку.

4. Надіслати форму.

Після цього заявка обробляється та формується в автоматичному режимі. Коли на електронну пошту ви отримаєте повідомлення, що документ готовий, достатньо приїхати і забирати його.

Що стосується жителів сільської місцевості, то вони зможуть отримати довідку в мобільному сервісному центрі, який обслуговує їхній район.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...