• Як відкрити свій бізнес з нуля: не витрачаємо ні копійки

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Середа, 27 вересня 2017 року

Відкрити свій онлайн-бізнес — мрія багатьох. Але як бути, коли витрати на запуск підприємства дуже великі? Існує мінімум 8 способів, які допоможуть вам відкрити бізнес, не витративши при цьому ні копійки.

Бажання стати підприємцем, генеральним директором якоїсь компанії, мати свій великий або маленький магазин — багато людей мріють про це ще з дитинства.

Але основною перешкодою на шляху до здійснення задумів є стартові витрати. Запуск бізнесу може бути досить дорогим. Великі витрати на запуск можуть не окупитися, і близько 80% підприємств не справляються з цим протягом перших 18 місяців.

Чи можна обійти цю проблему? Виявляється, так.

Способи того, як почати свій бізнес з нуля

1. Відкрийте свій онлайн-магазин на безкоштовній платформі

Такі безкоштовні платформи, як Storenvy, дозволяють безкоштовно продавати свої товари. Є також платформи, які дозволяють оплачувати послуги за користування, тільки коли ви отримуєте прибуток від продажу.

2. Використовуйте соціальні мережі

Для нового бізнесу немає необхідності в коштовній рекламі або маркетингу. Використовуйте можливості соціальних мереж, щоб розповісти про свій бізнес. Для цього не потрібні будь-які витрати. Будьте активні і залучайте свою аудиторію. Влаштуйтеся зручніше і стежте за тим, як ваша справа приносить плоди. Використовуйте особисті облікові записи соціальної мережі, щоб просувати бізнес. Співпрацюйте з людьми за інтересами, приєднуйтесь до груп і компаній.

3. Скористайтеся пробними версіями програм

Ось кілька корисних безкоштовних пробних версій, які можна використовувати (просто не забудьте їх видалити, перш ніж вони почнуть стягувати плату, якщо ви не хочете продовжувати користуватися ними):

Google Adwords — відома багатьом;

Ninja Outreach — відмінно підходить для інформаційно-пропагандистської діяльності. Ви можете використовувати її ще сотнями інших способів, щоб отримати трафік і багато іншого.

Shopify — відкрийте власний магазин безкоштовно протягом 14 днів з пробною версією цієї програми.

Growtraffic;

Alexa — виберіть опцію Pro і пробну версію. Ви отримаєте масу цінних відомостей про своїх конкурентів. Зворотні посилання, номери трафіку, ключові слова і багато іншого.

SEMRush — ще один цінний інструмент. Дуже добре підходить для оцінки вашої конкуренції, оцінки ключових слів і т.д.

4. Пряма поставка

Якщо у вас магазин із продажу одягу, взуття, товарів для будинку, декору і т.п., то кращий варіант для вас — це пряма поставка. Тобто ви купуєте тільки ті товари, на які у вас є замовлення.

Наприклад, ви відкрили магазин шкарпеток. Замовник хоче купити у вас 3 пари шкарпеток. Ви заходите на сайт dropshipper, надсилаєте замовлення на шкарпетки для клієнта, а dropshipper відправляє замовлення від вашого імені. Це відмінний спосіб заощадити на запасах, оскільки запаси, як правило, є найбільшими витратами для роздрібних торговців.

5. Краудсорсінг

Якщо ви хочете створити свою лінію моди, стильні футболки або що-небудь ще, використовуйте платформи краудсорсінг, такі як Kickstarter або IndieGoGo. На них за короткий період можна зібрати багато коштів для втілення своєї ідеї.

6. Попередній продаж

Попередній продаж — досить корисна річ, оскільки вона допомагає оцінити інтерес вашої аудиторії до продукту або послуги. Представляючи товар, вказуйте його функції, ціни, дані про доставку. Ви можете зробити опитування і почати кампанію: збирати замовлення і використовувати кошти для покупки інвентарю.

7. Ручна робота

Якщо ви хочете відкрити магазин з хенд-мейд товарами, тут є кілька порад:

• створюйте те, що люди дійсно хочуть купити;

• вдосконалюйте свої навички кожен день і будьте терплячими;

• будьте доброзичливими, але професійними;

• зробіть красиві фотографії своїх робіт;

• створюйте відтворювані товари;

• не недооцінюйте свою роботу;

• ведіть свій власний сайт або блог.

8. Шукайте додаткові джерела

Заробляння грошей в інтернеті — це не бізнес-категорія, але ви можете підробляти протягом деякого часу, поки ваш бізнес не почне приносити стабільний прибуток. Наприклад, беріть участь в опитуваннях, монетизуйте свій блог і т.п.

За матеріалами: Drink coffee and prosper.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...