• Надувна сумка з велосипедної камери і брезенту — новинка зі Швейцарії

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 вересня 2017 року

Швейцарська компанія, яка займається виробництвом стильних сумок, представила свою останню новинку — надувну дорожню сумку Zippelin. Вона зроблена з переробленого брезенту від вантажних автомобілів і велосипедної камери. Щоб зробити сумку компактною, її досить просто здути і згорнути.

Свою новинку компанія Freitag представила на краудфандінговій платформі Kickstarter, де вона планує зібрати кошти для виробництва цієї унікальної ємності для багажу.

Як заявляє компанія, Zippelin є першою у світі надувною дорожньою сумкою. У конструкції сумки задіяна трубка довжиною 71 см, взята з велосипедного колеса. Вона замінює звичайну основу для сумки. Завдяки брезенту, з якого виготовлена ​​Zippelin, вона є водовідштовхувальною.

Відсутність звичайної основи робить сумку більш простою і зручною в експлуатації. Її обсяг — 85 л. Сумка має колеса, застібки-блискавки і ручні ремені. Продукт є одним із сімдесяти предметів, доступних на веб-сайті Freitag, включаючи одяг, сумочки і гаманці.

Freitag надасть клієнтам код доступу до свого інтернет-магазину, де після початку виробництва вони зможуть обрати колір і дизайн сумки, яку планують придбати.

Створення нових речей шляхом переробки непотрібних матеріалів — останнім часом цей напрямок стає все більш популярним серед молодих дизайнерів. Випускниця коледжу мистецтв Тріша Чейні створює одяг з перероблених пластикових пакетів. В її колекції є піджаки, сумки і куртки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...