• Бамбуковий гриль для барбекю подбає про довкілля

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 28 вересня 2017 року

Датська компанія CasusGrill знайшла спосіб зробити одноразовий гриль більш «зеленим» і екологічним. Замість алюмінієвого підноса вони пропонують використовувати картонний або бамбуковий лоток, а для нагріву — деревні брикети з бамбука або легкі камені з перліту.

Одноразові речі міцно увійшли в наше життя, ми фактично живемо в суспільстві одноразового споживання. Але такі речі створюють проблеми для довкілля, забруднюючи його зайвим сміттям.

Однак тепер датська компанія CasusGrill знайшла спосіб зробити одноразовий барбекю більш «зеленим» і більш екологічно стійким. Ця ідея прийшла до них після походу в Французькі Альпи, де вони побачили розкидані алюмінієві підноси від одноразових грилів.

Новий гриль від CasusGrill теж одноразовий, але він зроблений з простіших матеріалів, які швидше розкладаються у природі. Замість алюмінію у ньому використовується бамбук або картон. Зовні він не нагрівається, і гриль можна навіть взяти голими руками і перенести на потрібне місце. Він зберігає свою температуру близько 60 хвилин і використовує на 50% менше деревного вугілля, ніж стандартний одноразовий гриль. Це означає, що він створює меншу кількість викидів вуглекислого газу.

Після використання CasusGrill можна покласти в багаття — і від нього залишаться тільки камені з перліту — природного вулканічного мінералу, який використовують для поліпшення ґрунту. Ці камені можна залишити на природі, і вони не заподіють шкоди навколишньому середовищу.

Але навіть якщо ви забудете спалити або забрати гриль CasusGrill з собою після використання, довкілля не постраждає: всі матеріали у ньому можуть також біологічно руйнуватися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...