• Взуття, яке росте разом із вами — винахід від Shoe That Grows

  • Діна Матвиєнко | Велика Епоха
    Середа, 27 вересня 2017 року

Винахідник на ім'я Кентон Лі створив взуття, яке «росте» разом із людиною — Shoes That Grow. Така проста річ, як сандалі, що налаштовуються на потрібний розмір, допоможе змінити життя мільйонів людей у бідних країнах і країнах, що розвиваються.

Іноді найпростіший винахід — це саме те, чого не вистачає багатьом людям. Так само і з взуттям, яке збільшує свій розмір у міру дорослішання людини. Його створив Кентон Лі (Kenton Lee), майбутній засновник компанії The Shoe That Grows. Деякий час назад він жив і працював у Найробі, столиці Кенії, і бачив, що багато батьків не можуть дозволити собі витрати на постійну заміну взуття для підростаючих дітей.

Це спонукало Кентона задуматися про те, що він може зробити, щоб виправити ситуацію. І він знайшов відмінне рішення, яке може допомогти дітям і дорослим. Він подумав, що було б здорово винайти взуття, яке могло б пристосовуватися до ноги людини, щоб діти завжди мали пару черевиків, які їм підходять.

«Процес проектування був цікавим, тому що я не дизайнер. І я нічого не знав про взуття. Я був просто нормальним хлопцем з ідеєю. Ми знайшли компанію з розробки взуття під назвою Proof of Concept у Портленді, штат Орегон. Вона була ідеальним партнером, що допоміг із дизайном нашого взуття», — сказав Кентон Лі в інтерв'ю Вored Рanda.

Після п'яти років важкої роботи і відмови у допомозі кількох взуттєвих компаній, ця проста, але неймовірна ідея втілилася в реальність. Так з'явилися сандалі Shoes That Grow.

Це взуття, яка може збільшуватися на 5 розмірів, чого достатньо для носіння протягом 5 років. Shoes That Grow представляють собою регульовані сандалі і поставляються у трьох різних розмірах: маленькі для дітей у віці від 5 до 9 років, великі — від 10 до 14 років, і для дорослих, щоб допомогти старшому поколінню.

«Ми впевнені в довговічності нашого взуття, тому що ми розробили їх у першу чергу для функціональності, а не для моди. Насправді нам все одно, як вони виглядають (хоча ми задоволені тим, якими вони вийшли). Ми просто хотіли зробити саме довгострокове взуття. Чисто функціональне. Підошва — це стисла гума — дуже схожа на гуму для шин. Інша частина взуття — високоякісна шкіра. Просто якісні, міцні, довговічні матеріали», — підкреслив Кентон Лі.

Перша партія проданого взуття складалася із 3000 пар. Зараз Shoes That Grow є в Кенії, Гані, Руанді, Уганді, Нікарагуа, Гватемалі, Перу, Колумбії, В'єтнамі та Лаосі.

Взуття продається за доступною ціною всього за $15.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...