• Як вибрати меблі для кухні?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 10 серпня 2017 року

ⓅНепросто вибрати меблі для кухні: зазвичай до складу гарнітуру входять навісні та підлогові шафи різних габаритів та з різним наповненням. При виборі кількості окремих блоків слід орієнтуватися на результати замірів приміщення.

Рекомендація дизайнерів полягає в об'єднанні підлогових блоків з одночасним покриванням їх кухонною поверхнею. Такі меблі не тільки мають естетичний вигляд, але і стають більш практичними у використанні.


​Кожен може створити вдома атмосферу комфорту завдяки правильно підібраним меблям. Якщо ви хочете за демократичну ціну оформити будь-який інтер’єр, краще замовити меблі в Ужгороді.


Особливу увагу слід приділяти матеріалам, які використовують при виробництві гарнітурів. Найбільш бюджетним варіантом при виготовленні корпусу є ДСП. Для виготовлення фасаду, який є «лицем» кухні, використовують багатий асортимент матеріалів різного кольору та варіантів обробки.

Головна перевага таких меблів — невисока ціна. До недоліків відносять малий термін експлуатації в зв'язку з їх недовговічністю. Крім того, кухня з ДСП дуже чутлива до дії вологи та бруду, тому слід знизити їх кількість в приміщенні.

МДФ — достатньо щільний матеріал, при обробці якого поверхні можна надати будь-якої форми. Хоча й коштують такі меблі дорожче, вони стійкі до дії вологи і мають високу міцність.

Використовувати МДФ безпечно: матеріал екологічно чистий. При такому варіанті для покриття фасаду найчастіше використовують пластик різноманітних кольорів та структур.

Гарнітури з масиву деревини — символ надійності та добробуту. Довговічність та надійність такого гарнітуру доповнюється красивим зовнішнім виглядом завдячуючи структурним малюнкам. Зупинивши вибір на такому варіанті, слід пам'ятати про чутливість цього матеріалу до температури та вологи.

Велике значення також має фурнітура. Руків'я на шафах повинні бути не лише зручними, але й надійно триматися та гармонійно вписуватися в стиль інтер'єру. Ніжкам слід мати регулювання по висоті і міцно тримати меблі.

При покупці слід звернути увагу на якість скла та вітражів. Вони повинні мати гладку кромку, міцне кріплення. Не повинно бути сколів, подряпин, кольорових плям та інших дефектів.

Зверніть увагу і на кухонну стільницю. Їй слід гармоніювати з виглядом меблів та відповідати таким вимогам:

  • екологічна безпека;
  • стійкість до дії хімікатів;
  • волого- та термостійкість;
  • не вбирати запахи.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...