ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Важливі нюанси торгівлі на ринку Форекс

Велика Епоха
Важливі нюанси торгівлі на ринку Форекс

ⓅЯкщо трейдер затримується на етапі навчання на демо-рахунку, з'являється серйозний ризик не впоратися з торгівлею на реальному рахунку. Незважаючи на те, що демонстраційний рахунок зроблений максимально схожим з реальним, між ними є серйозна різниця у вигляді емоційної складової.

Саме через неї ви легко зможете потроювати кошти на навчальному депозиті всього за місяць і при цьому з таким же успіхом "зливати" гроші з реального рахунку. Азарт та підвищена психологічна навантаження – головні вороги трейдера, які дуже швидко призводять до підвищення втоми і подальшим грошових втрат.

Що ж у такому випадку робити трейдеру? Відповідь однозначна – необхідно перевчатися і частково забути ту інформацію, яка була отримана на семінарах, курсах і в процесі читання спеціалізованої літератури. Зокрема, ефективним кроком може стати використання невеликого депозиту, завдяки чому підвищується фінансова дисципліна. Обережний трейдер неодноразово оцінить можливість входу в ринок. Також дуже важливо своєчасно визнавати допущені помилки і вміло їх виправляти. При цьому ніхто не скасовував унікальність кожного торгового епізоду.

Це може здатися дивним, але серйозна небезпека для гравця полягає саме в отриманні випадкових доходів від торгівлі. Наведемо такий наочний приклад. Новачок metatrader 4 download, вибирає для себе стратегію і починає з нею працювати. Очевидно, що він в силу відсутності належного досвіду і глибоких знань, не врахує деякі важливі фактори.

Але тут до нього починає іти прибуток, причому неодноразово і навіть при збільшенні обсягу. У результаті через годину він уже досягає прибутковості в п'ятдесят відсотків від депозиту. Далі від збудження починає губитися усілякий контроль і емоції повністю поглинають весь розум починаючого трейдера.

Результатом подібної «удачі» незмінно стає злив всього депозиту, оскільки подальша торгівля просто стає сліпим натисканням кнопок і набором безглуздих помилок.

У підсумку зароблені за годину часу гроші можуть навіть не повністю покрити подальші збитки, а психологічне напруження веде до сильної втоми. І в цьому випадку дуже добре простежується різниця в роботі професіонала і новачка. В той час, як досвідчений гравець, відчувши, що починає допускати помилки, виходить з ринку і відпочиває, новачок не може собі цього дозволити, оскільки, на його думку, почалася «сама робота».

Однак, небезпека криється навіть не в цьому, а в тому, що трейдеру вдасться вийти з описаної ситуації з певним прибутком. І якщо так дійсно відбудеться, він просто не зробить висновки з своїх помилок і програш все одно буде, але трохи пізніше. Причому, швидше за все, сума збитків зросте пропорційно того, на скільки збільшиться впевненість гравця у своїх силах і геніальності.

Усвідомте помилки на початковому етапі, інакше згодом мозок звикне отримувати задоволення від випадкового везіння. Для цього трейдеру треба все ж визначитися, з якою метою він присутній на ринку. І якщо ця мета – заробіток, доведеться серйозно працювати над дисципліною.

Втім, є один відступ від цього правила. Коли ви працюєте в торговій платформі MetaTrader4 на демо-рахунку, дисципліною можна і пожертвувати. Абсолютно без ризику ви отримаєте і азарт, і можливість безкарно відіграватися. Тільки варто пам'ятати, що подібний ризик згодом буде вами ж перенесений і на реальну торгівлю, коли на кону стоять вже не віртуальні гроші, а ваші кровні, зароблені кошти.

Різко перейти з одного виду торгівлі до іншого, помінявши при цьому докорінно психологічну складову торгівлі, навряд чи вийде. Тому, краще спочатку не допускайте самої поширеної помилки трейдерів, торгуйте на демонстраційному рахунку точно так само, як повинні торгувати на реальному.

Тоді у вас не буде важкою «акліматизація» і можна буде розраховувати на те, що результат, отриманий під час тренувань буде отриманий і в реальній торгівлі.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.