ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Корисні сервіси для подорожуючих

Велика Епоха

Для всіх, хто хоче відправитися цього літа в подорож за кордон, сайт Vgorode зробив добірку найбільш корисних і перевірених сервісів. Завантажуйте у свій телефон або зберігайте в закладки — і в дорогу!

#img_center_nostream#

Квитки і житло

Busfor

Це зручний онлайн-сервіс, який безпосередньо пов'язує перевізників (близько 5 тис.) і пасажирів. Маршрути — Україною, Європою, СНД. Тут можна швидко знайти, забронювати та оплатити потрібний квиток (готівкою або карткою).

TripMyDream

Це сервіс планування подорожей, який надає найбільш вигідні пропозиції по перельотам, готелям та іншим корисним речам. Можна вибрати «переліт + готель», «авіаквитки» або «готелі». Вам не доведеться збирати всю потрібну інформацію з десятків сайтів, замість вас це зробить TripMyDream. Просто задайте необхідні параметри, і сервіс покаже наявні варіанти.

BlaBlaCar

Відомий сервіс для пошуку попутників та ідеальний варіант для тих, кому не подобаються авіаперельоти або довгі автобусні поїздки. Сервіс дозволяє мандрівникові підібрати маршрут з найкращою ціною, здзвонитися з водієм і домовитися про зустріч. Це найбільше у світі співтовариство попутників більш ніж з 30 млн користувачами.

Booking.com

Зручна система пошуку і бронювання житла через інтернет. Містить велику базу хостелів, готелів, де можна зупинитися під час подорожі. З його допомогою можна порівняти ціни, подивитися відгуки і швидко забронювати номер в будь-якій точці світу.

CouchSurfing

Це сервіс, добре відомий завдяки передачі «Орел і решка», є однією з найбільших гостьових мереж. Нею користуються понад 7 млн ​​осіб в 246 країнах світу. Каучсерфери — це люди, які зареєстровані в цій системі та можуть надати всім бажаючим безкоштовний нічліг у своєму будинку. Мета цього сервісу — допомагати один одному і зближувати людей всього світу.

Helpx

Це велика дошка оголошень, де місцеві жителі з різних країн світу запрошують до себе мандрівників, готових допомогти по господарству або у дрібному бізнесі. В обмін на це господарі надають вам безкоштовне житло, їжу, іноді екскурсії.

#img_center_nostream#

Інші корисні сервіси

Numbeo

На цьому сайті зібрані відомості про вартість та якість життя в тій країні, яку ви маєте намір відвідати. Наприклад, ціни на поїздки, житло, їжу в ресторані, продуктів у магазині. Ще можна дізнатися про екологічну обстановку, рівень злочинності та якість громадського транспорту.

Zumme

Цей сервіс порівнює ціни на дзвінки та SMS. Додаток використовує для пошуку тарифи всіх відомих месенджерів і показує найвигідніші. Досить ввести номер, на який потрібно зателефонувати, і додаток само підбере найзручніші та недорогі варіанти.

Instabridge

Додаток містить величезну базу точок безкоштовного доступу в інтернет через Wi-Fi.