• Діти створюють меблі своєї мрії: цікава розробка з Південної Кореї

  • Середа, 30 жовтня 2019 року

Південнокорейська дизайнерська студія G280 розробила лінію дитячих меблів Toniture, яку малюки можуть створювати самі. Креативний підхід надихає на самонавчання і творче конструювання.

Назва набору для дітей Toniture, створеного південнокорейською дизайнерською студією G280, — це комбінація слів «іграшка» та «меблі»: Toy + Furniture. Він являє собою різноманітні волоконні дошки високої щільності, сталеві насадки, гайки і болти, безпечні для дитини.

Toniture складається з різних блоків із кріпленнями, розташованими через кожні 10 см. Це дозволяє дітям збирати найрізноманітніші об'єкти — столи, стільці та полиці, використовуючи болти і гайки для з'єднання.

Великий розмір гайок і болтів зручний для роботи маленькими дитячими руками, а пристрої різних розмірів розвивають дитячу уяву.

Кожен комплект поставляється з набором пропонованих дизайнів для ряду предметів, включаючи письмовий і звичайний стіл, стілець і полиці. Команда студії хоче допомогти наступному поколінню споживачів побудувати міцні відносини з об'єктами в їхньому житті, що призведе до більш відповідальних довгострокових звичок споживання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...