ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Скільки калорій та БЖВ у вашій їжі: геніальний винахід від Panasonic

Велика Епоха

Компанія Panasonic створила пристрій, який підраховує точну кількість калорій у їжі на тарілці. Цей геніальний винахід допоможе людям, які дотримуються дієти або страждають від серйозних захворювань, таких як діабет, точно знати, що вони їдять.

#img_center_nostream#Якщо ви хочете сісти на дієту або страждаєте від діабету або інших хвороб, важливо знати, що і скільки ви їсте. Сьогодні у нас є калькулятори калорій навіть на смартфонах, але вони є не більш ніж інструкцією, яка дає тільки загальну інформацію.

Наприклад, калькулятор покаже, скільки в середньому калорій знаходиться в гамбургері, але він не зможе точно сказати, скільки калорій знаходиться в гамбургері з вашого улюбленого кафе швидкого харчування.

На відміну від цього, революційний новий пристрій Panasonic CaloRieco може аналізувати їжу на вашій тарілці та надавати точну інформацію всього за декілька секунд. Пристрій підраховує кількість калорій, а також поживних речовин, таких як білок, вуглеводи або жири в їжі.

CaloRieco є високотехнологічним пристроєм, який використовує світлове відображення для визначення поживних речовин практично в будь-якій їжі.

Все, що потрібно зробити, — це помістити тарілку у пристрій і почекати від 10 до 20 секунд. Після того, як CaloRieco проаналізує різні інгредієнти в їжі, воно покаже кількість калорій, а також вміст їжі на світлодіодному дисплеї. За словами Panasonic, пристрій здатний розпізнати переважну більшість продуктів, крім супів і дуже темних страв.

CaloRieco також може підключатися до смартфону через додаток і відсилати всі дані про аналіз продуктів на ваш кишеньковий комп'ютер, щоб ви могли отримати до них доступ, коли буде потрібно.

Panasonic заявили, що їх геніальний винахід націлений на дієтологів і людей, які страждають на діабет. Ці категорії становлять значну частину серед споживачів.

Поки пристрій представлено на нещодавньому технологічному шоу CEATEC 2017 як експериментальний. На ринку він з'явиться в найближчі кілька років, але його ціна поки що тримається у таємниці.