• Оновлений додаток Parking UA допоможе знайти місце для паркування

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 жовтня 2017 року

Компанія Mastercard представила оновлений мобільний додаток для оплати паркування на вулицях столиці. Parking UA дозволяє в режимі онлайн знаходити найближче вільне місце, прокладати до нього маршрут, дізнаватися про вартість паркінгу та отримувати іншу корисну інформацію.

Розробниками додатку Parking UA (попередня назва Kyiv Parking App) стали LeoGaming і Mastercard, повідомляє «Хмарочос». Сервіс дозволяє оплатити паркування та надає всю необхідну інформацію про 219 муніципальні майданчики КП «Київтранспарксервіс».

У Parking UA є інтерактивна мапа, за допомогою якої в режимі реального часу можна знайти найближчий майданчик для паркування, прокласти до нього маршрут і дізнатися про умови паркування: про ціну, режим роботи та ін.

У функції налаштування повідомлень закладені підказки користувачеві про те, що скоро закінчується час для перебування на стоянці, а також про завершення сесії після від'їзду з майданчика.

Незабаром через Parking UA можна буде придбати місячний абонемент для паркування на конкретному майданчику або на всіх, які доступні в додатку.

Додаток можна завантажити через Google Play і App Store або за допомогою QR-коду на паркоматі.

Як оплатити парковку в Parking UA?

1. Вибрати майданчик.

2. Ввести дані: номер авто, тривалість паркування (оплата погодинна).

3. Натиснути кнопку оплати з Masterpass. В гаманець Masterpass необхідно лише один раз ввести дані банківських карт, це можуть бути картки різних платіжних систем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...