• У США з'явилося перше у світі онлайн-ательє Frilly

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 жовтня 2017 року

У Лос-Анджелесі з'явилося інтернет-ательє Frilly, де клієнти можуть самі моделювати одяг для себе — підбирати фасон, довжину, колір і матеріал, а потім контролювати процес пошиття в режимі реального часу. Frilly допоможе зменшити кількість відходів і переплат за неякісний одяг масового виробництва.

Раніше, до початку масового виробництва, у багатьох людей були свої кравці, які шили костюми і сукні за індивідуальним замовленням. Сьогодні така послуга недоступна для більшості через свою дорожнечу.

Але тепер усі, хто не хоче купувати одяг масового виробництва, можуть скористатися послугами інтернет-ательє Frilly, яке використовує комп'ютерні програми для перетворення традиційного сервісу з пошиття одягу.

Його творці — Джені Ні (Jeni Ni) і Шанвей Дінг (Shangwei Ding). Одного разу під час шопінгу вони зрозуміли, що в кожному купленому одязі завжди є хоча б одна деталь, якою вони незадоволені. Шанвей і Джені подумали, що було б добре створити систему, яка дозволила б людям змінювати ці деталі, і тоді клієнти могли бути повністю задоволені кожною покупкою.

Озброївшись цією ідеєю, вони витратили три роки на розробку програмного забезпечення для 3D-моделювання, щоб втілити свою мрію в життя. Так з'явилося онлайн-ательє Frilly.

У ньому є Made to Measure Service, який використовує вдосконалений алгоритм AI для пошиття одягу на замовлення за унікальними мірками клієнта. Клієнт вибирає і налаштовує свої мірки онлайн. Frilly дозволяє клієнту бачити процес у реальному часі на екрані. Модельна галерея і спливаюче вікно надають рекомендації від дизайнера і демонструють, як підбирати кожну деталь для досягнення того, чого хоче клієнт, а також пропонує 360-градусний огляд деталей цього предмета одягу — від драпірування до плетіння і текстури тканини.

Пошиття на замовлення від Frilly зменшує кількість відходів і переплат за неякісний одяг масового виробництва. Тканини, які використовуються в пошитті, не містять хімічних речовин, компанія також прагне пропонувати екологічні варіанти у виробництві, такі як використання перероблених тканин.

Цікавими новинками в цій галузі виробництва стала колекція Триші Чейні — одяг і сумки з пластикових пакетів та взуття, яке «росте» разом із людиною, від Кентона Лі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...