• Дизайнер створив одяг, який росте разом із дитиною — Petit Pli

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 12 жовтня 2017 року

Усі батьки знають, як швидко виростають діти з нещодавно купленого одягу. Лондонський дизайнер знайшов рішення цієї проблеми: він винайшов одежу, яка збільшується у міру зростання дитини. Petit Pli допоможе зменшити постійні витрати батьків на одяг, з якого діти щорічно виростають.

Творцем оригінального одягу Petit Pli став випускник Королівського коледжу мистецтв та Імперського коледжу Лондона Райан Маріо Ясін (Ryan Mario Yasin). Одного разу він купив костюм для свого племінника, але незабаром виявилося, що той виріс із нього, і костюмчик став непридатним. Тоді Маріо задумався — а чи можна зробити одяг, який «росте» разом із дитиною?

«У перші два роки діти виростають на 7 розмірів, і це призводить до великої кількості даремних витрат на одежу. Універсальний одяг Petit Pli виконаний так, що він може розширюватися у двох напрямках відповідно до індивідуальних розмірів дитини», — каже дизайнер.

Petit Pli має плісировану конструкцію. Коли матеріал розтягується, його ауксетична структура ущільнюється. Це гарантує те, що товщина і якість матеріалу не порушуються при розтягуванні. Одяг Petit Pli призначений для дітей віком від 4 до 36 місяців і, за словами Маріо, він є щільним, таким, що миється, водонепроникним та вітрозахисним.

За свій технологічний винахід дизайнер отримав міжнародну премію від UK James Dyson Award у розмірі 30 000 фунтів стерлінгів. Це допоможе Маріо виготовити весь спектр одягу для роздрібної торгівлі.

Крім одягу, який «росте», дизайнери також створили взуття для дітей і дорослих — Shoe That Grows: воно може збільшуватися на кілька розмірів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...