• Онлайн-маркет етнічних українських товарів чекає на підтримку на Kickstarter

  • Діна Матвиєнко | Велика Епоха
    Понеділок, 23 жовтня 2017 року

Український проект Three Snails збирає кошти на Kickstarter для створення онлайн-маркету етнічних товарів. Це допоможе залучити споживачів з усього світу, які цінують автентичний стиль і ручну роботу, а українці матимуть можливість продовжувати розвивати свою культуру та унікальні традиції.

Проект Three Snails (у перекладі — «Три Равлики») ведуть 20 осіб. Низькі доходи виробників традиційного одягу і сувенірів і поступове «розмиття» української культури та ідентичності у глобалізованому світі — все це призвело до ідеї створити онлайн-маркет народних товарів від ремісників.

«Українці — це нація талановитих ремісників, чарівних легенд, різноманітних природних матеріалів, екологічних методів і унікальних традицій, які зберігаються століттями. Але про це не знають у більшості країн світу, адже чималі території України і майстри, які живуть в таких районах, не мають інтернет-підключення, доступу до PayPal або необхідних знань з інтернет-маркетингу», — кажуть представники проекту.

За їх словами, справжні традиції, символи та ремесла потребують підтримки і відродження в епоху масового виробництва. Найефективніший спосіб зробити це — використовувати електронну торгівлю та онлайн-комунікації.

Тому Three Snails представила платформу майстрів традиційних ремесел на одній із найвідоміших краудфандінгових платформ — Kickstarter. Тут вони планують зібрати кошти для поширення українських ремесел у країнах Європи. За допомогою онлайн-платформи майстри зможуть охопити широке коло споживачів у всьому світі, а виробники автентичного одягу будуть продовжувати робити те, що вони люблять, і зберігати культурні традиції.

Для цього потрібно зібрати не менше $20 тис.

Підтримати українських етномайстрів можна внеском від $1. Натомість отримаєте сувенірну продукцію і вироби ремісників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...