ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

LG створила смартфон, який відлякує комарів

Велика Епоха

Компанія LG India створила новий смартфон, який працює як репелент — він відлякує комарів за допомогою ультразвукового пристрою, що розташований на задній панелі телефону. Пристрій допоможе зменшити ризик зараження малярією та іншими хворобами, що передаються від комарів.

#img_center_nostream#Малярія, лихоманка Денге та інші хвороби, що передаються від комарів, є серйозною проблемою в багатьох регіонах світу. Згідно ВООЗ, у 2015 році було зафіксовано 214 мільйонів випадків малярії.

Кращий спосіб не заразитися від комарів — уникати їх. Але це непросто, особливо у спекотних країнах. Наприклад, в Індії люди щорічно витрачають близько $733 млн на домашні інсектициди. Тому багато компаній шукають способи, які допомогли б упоратися з цією проблемою.

#img_center_nostream##img_center_nostream#LG India вирішила об'єднати ринок репелентів від комах із ринком для смартфонів: вона випустила смартфон, який є протимоскітним репелентом. Новий смартфон LG K7i оснащений пристроєм, що випромінює ультразвукові хвилі із сітчастої задньої панелі телефону.

Антикомарина технологія вже використовувалася в інших продуктах LG, таких як кондиціонери і телевізори. Ультразвукові хвилі призначені для імітації частотного діапазону комариних хижаків, таких як кажани або бабки.

#img_center_nostream#LG стверджує, що їхнє власне дослідження, сертифіковане Міжнародним інститутом біотехнології і токсикології Індії, показало, що звукова технологія ефективна для відлякування близько 72% відсотків комарів. Але деякі експерти ще не повністю впевнені в її ефективності. Вони кажуть, що ультразвук не є ефективним репелентом.

Незважаючи на конкуруючі заяви про ефективність, LG розглядає можливість випуску мобільного телефону на ринках.