• LG створила смартфон, який відлякує комарів

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 19 жовтня 2017 року

Компанія LG India створила новий смартфон, який працює як репелент — він відлякує комарів за допомогою ультразвукового пристрою, що розташований на задній панелі телефону. Пристрій допоможе зменшити ризик зараження малярією та іншими хворобами, що передаються від комарів.

Малярія, лихоманка Денге та інші хвороби, що передаються від комарів, є серйозною проблемою в багатьох регіонах світу. Згідно ВООЗ, у 2015 році було зафіксовано 214 мільйонів випадків малярії.

Кращий спосіб не заразитися від комарів — уникати їх. Але це непросто, особливо у спекотних країнах. Наприклад, в Індії люди щорічно витрачають близько $733 млн на домашні інсектициди. Тому багато компаній шукають способи, які допомогли б упоратися з цією проблемою.

LG India вирішила об'єднати ринок репелентів від комах із ринком для смартфонів: вона випустила смартфон, який є протимоскітним репелентом. Новий смартфон LG K7i оснащений пристроєм, що випромінює ультразвукові хвилі із сітчастої задньої панелі телефону.

Антикомарина технологія вже використовувалася в інших продуктах LG, таких як кондиціонери і телевізори. Ультразвукові хвилі призначені для імітації частотного діапазону комариних хижаків, таких як кажани або бабки.

LG стверджує, що їхнє власне дослідження, сертифіковане Міжнародним інститутом біотехнології і токсикології Індії, показало, що звукова технологія ефективна для відлякування близько 72% відсотків комарів. Але деякі експерти ще не повністю впевнені в її ефективності. Вони кажуть, що ультразвук не є ефективним репелентом.

Незважаючи на конкуруючі заяви про ефективність, LG розглядає можливість випуску мобільного телефону на ринках.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...