• IKEA створила колекцію «розумних» меблів для тварин — Lurvig

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 17 жовтня 2017 року

Відома компанія-виробник IKEA створила колекцію меблів та іграшок спеціально для тварин, яка враховує різні типи поведінки та звички котів і собак. У колекції Lurvig є як звичні кігтєточки, так і мініатюрні дивани, і чаші, які привчають собак їсти повільніше.

Колекцію меблів та іграшок спеціально для тварин IKEA створила вперше.

Дизайнер із Валенсії Інма Бермудес працювала разом із ветеринарами, щоб гарантувати, що у меблів Lurvig буде враховуватися максимально різноманітний діапазон поведінкових типів і звичок тварин. У колекції також є предмети, які можна використовувати як усередині будинку, так і поза приміщеннями.

«Дуже важливо враховувати природні потреби та поведінку тварин — наприклад, як вони сплять, їдять або граються, — в якості відправної точки. Собаки обов'язково будуть жувати свої іграшки, а кішки чутливі до запаху і текстури, і вони будуть дряпати більшість поверхонь. Тому потрібно вибирати безпечні, довговічні матеріали», — каже дизайнер.

Що є в колекції Lurvig? Крім кігтєточок і ліжок, в її асортимент входять:

Розкладний міні-диван: щоб збільшити його площу, досить покласти подушку у вигляді сидіння; покриття дивана легко зберігати в чистоті, воно знімне і миється.

Миски для їжі:

• підвищена частина в середині миски гарантує, що собака буде ковтати їжу меншими порціями, що зменшує ризик виникнення болю шлунку;

• ємність не ковзає під час їжі, так як під нею знаходиться антислизький матеріал;

• миска має виріз на нижньому краї, тому її легко піднімати.

Будиночок для кішки на ніжках:

• можна повісити на стіну, поставити на ніжки або на полицю;

• можна використовувати в якості практичної тумбочки, в яку може залазити кішка, а нагорі можна зберігати потрібні маленькі речі;

• на лицьовій стороні є стіна для дряпання, де ваша кішка може точити свої кігті.

Будиночок-ліжко для кішки можна використовувати у трьох варіантах: як затишний будиночок з невеликим отвором, як м'яке ліжко зі стінками і високою спинкою, або як зручний куточок зі стінками середньої висоти.

Коробка для тварин — можна використовувати по-різному: як затишний куточок зі стінками середньої висоти або перевернути догори дном.

Наразі асортимент Lurvig доступний тільки в Японії, Франції, Канаді та США, але якщо він виявиться досить популярним, IKEA планує випускати його і в інших країнах.

Існує безліч інших інноваційних технологій для господарів домашніх тварин. Наприклад, унікальний гаджет Petcube від української компанії. Пристрій дозволяє господарям бачити своїх улюбленців через смартфон, годувати, розмовляти і грати з ними, перебуваючи навіть дуже далеко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...