• У Хмельницькому представили медіа-мапу об'єктів, які потребують підвищення енергоефективності

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 12 жовтня 2017 року

У Хмельницькому Агентство стійкого розвитку представило медіа-мапу комунальних об'єктів області, які потребують підвищення енергоефективності. Ця мапа містить всю інформацію про стан установ і допоможе стимулювати впровадження реальних енергоефективних заходів.

Медіа-мапу енергоефективності представило Агентство стійкого розвитку «АСТАР» на прес-конференції, яка була організована в рамках міжнародного проекту CLEEN, повідомляє Єye.ua.

«Ми проаналізували понад 160 об'єктів. На цій мапі зображено всі комунальні установи міста Хмельницького та проведений їхній поверхневий енергоаудит. Там ми можемо отримати інформацію про те, в якому стані знаходяться заклади міста», — сказав менеджер проектів Степан Кушнір.

Основні критерії, за якими створювалася мапа:

1. Кількість вікон і дверей, які вимагають заміни.

2. Наскільки утеплено будівлю.

3. Стан енергоефективного освітлення в установі.

Мапу можуть побачити всі охочі, але особливо корисною вона буде для міської ради, яка отримає інформацію про те, в якому стані знаходяться комунальні установи, а також які ремонтні роботи в них потрібно провести. Це допоможе впроваджувати реальні енергоефективні заходи.

У рамках Днів сталої енергії організатори проекту CLEEN також презентують документальний фільм з енергоефективності.

«У ньому ми покажемо, що можуть робити жителі Хмельницького для енергозбереження, а також реальних людей, які займаються енергоефективністю та власним прикладом показують, яку користь приносить їхня практика. Головна мета фільму — донести до суспільства важливість енергозбереження та зробити це максимально доступно і в легкій формі, щоб люди зрозуміли актуальність питання».

Раніше у Хмельницькому молодіжний клуб розвитку розігрував міні-грант на €1000 за проектами енергоефективності та енергозбереження. Утеплити своє житло можна як на власні кошти, так і за кредитом від ЄС. Головне — робити це правильно і почати з пошуку фахівця, який проведе енергоаудит.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...