• Керуйте своїм часом ефективно: створено пристрій Tiller для офісних працівників

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 10 жовтня 2017 року

В Австралії розробили пристрій Tiller, який стане незамінним для офісних працівників: приєднаний до комп'ютера, він допомагає керувати часом, що відводиться для кожного запланованого на робочий день завдання.

Проблема відстеження часу хвилює багатьох працівників офісів, тому часто наприкінці робочого дня вони дивляться на невиконані завдання і у них виникає питання «Куди подівся увесь день?»

Часто багатозадачність знижує ефективність роботи. Навіть утримуючи в голові тисячі завдань і докладаючи всіх зусиль, складно керувати своїм часом і відстежувати його. Тому австралійське незалежне агентство цифрових товарів Joan і розробило Tiller. Це USB-пристрій, який знаходиться на столі поруч із мишкою і клавіатурою, і відстежує час, що витрачається на виконання завдань.

Щоб відразу побачити проекти і завдання у списку справ, досить доторкнутися до Tiller — апаратне і програмне забезпечення працюють разом. Інтерфейс з'являється тільки тоді, коли це потрібно, він не губиться поміж вікнами і не прихований у вкладках.

Tiller миттєво запускає або призупиняє таймер, а прокрутка пальцем диска пристрою переміщує на екрані список справ, які необхідно виконати:

Start & Stop: натисніть Tiller, щоб негайно запустити або зупинити таймер.

Switch: поверніть диск Tiller, щоб перемикатися між проектами і завданнями.

Quick Insights: двічі натисніть, щоб переглянути аналітику, інформацію про бюджет або додати коментар.

Верхня частина пристрою Tiller вироблена з алюмінію в чотирьох кольорах і плавно повертається на підшипнику. Маленький світлодіодний індикатор — це швидка точка відліку, що показує синхронізацію пристрою.

Tiller працює з Windows і Mac, користувачі можуть увійти у програму та використовувати її на різних доступних комп'ютерах.

Наразі Joan шукає однодумців за допомогою crowdfunding на платформі Kickstarter. Ціна проекту — близько 65 тис. австралійських доларів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...