• Дізнатися рівень знань студентів за хвилину — у Львові створили додаток Clickers

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 8 листопада 2017 року

Студенти «Львівської Політехніки» створили додаток, який визначає рівень знань учнів. Додаток Clickers дозволяє викладачеві всього за пару «кліків» визначити загальну картину теоретичної підготовки студентів та дізнатися, як відповів кожен конкретний студент.

Навесні цього року в НУ «Львівська Політехніка» пройшов конкурс на винахід додатку, який допоміг би викладачам отримувати «зворотний зв'язок» від студентів.

Всього за 2 місяці учасникам конкурсу потрібно було продумати все, в тому числі головну ідею, функції, зручність та дизайн.

Переможцем став додаток Clickers від Людмили Гелетій, яка отримала 10 тис. грн і витратила їх на оплату серверів і хостингу, розповідає «Львівська газета».

Як працює Clickers?

За допомогою цієї програми в режимі реального часу викладач може дізнатися рівень знань студентів. І для цього не потрібно нічого писати або довго перевіряти.

«Це дуже нагадує тестування на ЗНО. Є питання, є кілька варіантів відповіді. Викладач оголошує, що зараз у додатку з’явиться питання. Студент має обмежену кількість часу, щоб відповісти. І відразу видно загальну картину знань», — говорить розробник Clickers.

Додаток збирає статистичні дані, щоб зрозуміти рівень знань студентів у цілому і побачити те, як відповів кожен конкретний студент.

У Clickers студенти можуть залишати анонімні коментарі: наприклад, написати, що думають про рівень викладання педагога. При цьому їм не потрібно боятися, що їхня думка вплине на оцінки.

«Ми проводили тестування програми на лекціях для студентів першого курсу. Викладач поставив кілька запитань на початку лекції, щоб зрозуміти, що студенти запам'ятали з минулої лекції і як вони виконали домашнє завдання. Результати були досить несподівані. 70% студентів не розуміли, про що взагалі говорить викладач. Бачачи таку статистику, викладач розуміє, що треба посилити роботу над самими лекціями, можливо, пояснити матеріал більш детально. Справитися з додатком зможуть навіть дуже консервативні викладачі», — кажуть розробники.

Ще одна корисна функція — завантаження додаткових матеріалів. Для цього можна просто натиснути на кнопку і перейти до матеріалів від викладача, відразу переглянути або завантажити потрібні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...