• Як оформити субсидію онлайн: покрокова детальна інструкція

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 24 жовтня 2017 року

Цього року термін подачі заяв на отримання субсидій продовжено до 1 листопада. Про те, як оформити субсидію через електронні державні послуги, далі у статті.

Тепер під час нарахування субсидій будуть враховуватися доходи за I та II квартали поточного року. Наприклад, на період опалювального сезону з 1 жовтня 2017 року враховують доходи за I і II квартали 2017; на період неопалювального сезону з 1 травня 2018 року — за III і IV квартали 2017 року.

Оформляємо субсидію онлайн

Оформлення субсидій онлайн проходить на основі обробки і первинної реєстрації документів, які подаються в електронному вигляді. Якщо в документах закралася помилка, система сама покаже, що потрібно виправити. Після цього можна повторити процедуру подачі електронної заявки.

Крок 1. Заходимо на сайт електронного нарахування і вибираємо спосіб реєстрації — «Подання документів в електронному вигляді».

Крок 2. Вводимо електронну адресу, підтверджуємо «Я не робот» і натискаємо кнопку «Продовжити».

Крок 3. На вказану електронну скриньку відправляється код підтвердження. Вказуємо його в розділі, який з'явиться на екрані після попередньої дії. І знову натискаємо кнопку «Продовжити».

Крок 4. Заповнюємо електронну заяву про призначення житлової субсидії. У розділі «Відомості про ЖКП» вказуємо наявність або відсутність лічильника. Після заповнення натискаємо кнопку «Продовжити попередню реєстрацію».

Крок 5. Можна заповнити декларацію з даними про доходи та витрати осіб, які хочуть отримати субсидію. Після знову натискаємо «Продовжити попередню реєстрацію».

Крок 6. Перевіряємо зазначену інформацію та підтверджуємо правильність даних. Якщо все правильно, на екрані з'явиться повідомлення про успішний прийом даних.

Рішення про отримання або неотримання субсидії прийде на електронну пошту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...