• Посадіть у Києві свій каштан — ініціатива Kyiv Smart City

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 19 жовтня 2017 року

Ініціатива Kyiv Smart City пропонує зробити Київ зеленішим і провести експеримент із саджанцями каштанів. Кожен охочий може збирати каштани на столичних вулицях, приносити їх на місце збору, а потім із них виростять саджанці дерев для висадки в Києві.

Kyiv Smart City об'єднує жителів Києва, бізнесменів, активістів та представників міської влади для розвитку розумної міської інфраструктури. Її новий проект — операція «Каштан».

Відомо, що навесні влада столиці змушена закуповувати саджанці каштанів для озеленення вулиць міста. Для цього необхідні звичайні, дозрілі каштани. Їх зараз безліч на столичних вулицях.

Kyiv Smart City пропонує всім охочим взяти участь у зборі каштанів:

1. Ми будемо збирати каштани і закликаємо вас робити те ж саме. Приносьте їх до Kyiv Smart City Hub (5 павільйон ВДНГ) і залишайте в спеціальному контейнері. Хаб працює по буднях з 10.00 до 18.30.

2. Всі зібрані каштани будуть перевірятися українськими та голландськими фахівцями, пророщуватись і висаджуватися. В результаті ми отримаємо багато саджанців різних сортів.

3. Всі саджанці будуть передаватися як міській владі, так і звичайним киянам. Це буде відбуватися під контролем фахівців, які допоможуть із правильною підготовкою ґрунту та рекомендаціями з висадки.

4. Позначка про кожен висаджений каштан буде наноситися на спеціальну мапу, а його стан буде постійно контролюватися.

«Давайте робити Київ зеленішим разом!» — закликають організатори цього невеликого експерименту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...