• Домашні цукерки «Медові соти» — незвичайні хрумкі солодощі

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 23 жовтня 2017 року

Мед — цілюща речовина і справжній подарунок природи. З нього можна приготувати домашні цукерки «Медові соти» — корисні солодощі, які оцінять всі: діти, дорослі, і навіть ті з них, хто є веганом. Для приготування потрібні всього 4 інгредієнта і 10 хвилин часу.

Ви коли-небудь замислювалися про те, як зробити соти? Звичайно, не справжні соти, які будують бджоли, а домашні цукерки, які готуються за рецептом.

За рахунок бульбашок і карамелізованого цукру вони виходять хрумкими. Тим, хто любить натуральні солодощі, краще вибирати коричневий цукор.

Цукерки «Медові соти» не містять глютену, молочних компонентів, яєць, сої та горіхів, і задовільнять навіть веганів. Рецептом приготування ділиться Тhe loopy whisk.

Як зробити домашні цукерки «Медові соти»

Складові

• 1/2 ст.л. (4 г) харчової соди;

• 5/8 чашки (130 г) цукрової пудри;

• 1/4 склянки (75 г) меду;

• дрібка солі.

Приготування

1. Вистилаємо деко пекарської папером.

2. Просіваємо соду.

3. У великій неметалевій ємності підігріваємо цукор, мед і сіль. Постійно перемішуючи, нагріваємо до температури 145 ºC. Суміш повинна почати карамелізуватися, набуваючи золотого кольору.

4. Вимикаємо вогонь і швидко додаємо соду. Суміш почне трохи пузиритися. Продовжуємо перемішувати до повного розчинення соди.

5. Виливаємо суміш на підготовлений лист. Даємо їй повністю охолонути. Після цього ділимо на шматочки і зберігаємо в герметичному контейнері.

Цукерки «Медові соти» добре зберігаються в сухому прохолодному місці протягом тижня. Щоб вони довго залишалися хрусткими, герметично закривайте ємність, тому що цукерки поглинають вологу з повітря.

Смачного!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...