ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Ощадбанк» запустив сервіс безконтактної оплати Android Pay

Велика Епоха

В Україні з'явився сервіс безконтактної оплати Android Pay. Тепер оплатити покупку можна за допомогою програми у смартфоні — через POS-термінали «Ощадбанку».

#img_center_nostream#Android Pay — це сервіс мобільних платежів від компанії Google. Він дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв, наприклад, смартфона, планшета і смарт-годин на платформі Android.

Використання смартфона в якості платіжного інструменту дуже поширене в розвинених країнах. Сьогодні це стає трендом і в Україні: все частіше українці використовують мобільні гаманці в смартфонах для платежів.

Тепер ці можливості розширюються: розроблений компанією Google сервіс Android Pay буде працювати і в Україні, повідомляє прес-служба «Ощадбанку».

Як працює сервіс Android Pay?

За допомогою програми Android Pay можна здійснювати оплату покупок карткою будь-якого банку світу через POS-термінали Ощадбанку з безконтактним модулем. Для цього достатньо розблокувати телефон і піднести його до термінала. Завантажити Android Pay можна в Google Play Market.

#img_center_nostream#Заступник голови правління «Ощадбанку» Антон Тютюн каже: «Ми готові до приходу сервісу Android Pay і не підведемо тих, хто захоче використовувати його для оплати покупок. Це можна зробити через термінали банку з безконтактною технологією. Їх вже 75% у нашій термінальної мережі. За кілька місяців ми завершимо її оновлення повністю, щоб всі POS-термінали Ощадбанку були обладнані модулем для зчитування безконтактних платежів, зокрема Android Pay».